BrzydUla 2, odcinek 203: Marek pożałuje zdrady z Natalią! Tak będzie się tłumaczył przed Ulą - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 203: Marek pożałuje zdrady z Natalią! Tak będzie się tłumaczył przed Ulą - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 203: Marek pożałuje zdrady z Natalią! Tak będzie się tłumaczył przed Ulą - ZDJĘCIA

2021-11-23 8:48

W 203 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) pożałuje seksu z Natalią (Agata Turkot) i zdrady Uli (Julia Kamińska). Sam zaciągnie singielkę do swojego mieszkania, gdzie uraczą się drinkami, a potem wylądują w łóżku. Poranek okaże się bardzo trudny dla Dobrzańskiego, który właśnie przekreślił wszystko, o co tak walczyła Ula. W 203 odcinku "BrzydUla 2" nie będzie już odwrotu. Markiem zaczną targać wyrzuty sumienia, ale nie będzie brnął w kłamstwa. Przyzna się Uli, co nawyprawiał za jej plecami, a kobieta poczuje, jak mąż wbija jej nóż prosto w serce.

"BrzydUla" 2 odcinek 203 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20 w TVN7

Marek w 203 odcinku "BrzydUla 2" obudzi się obok nagiej Natalii, z którą uprawiał w nocy seks. Nie spojrzy na nią zakochanymi oczami. Wręcz przeciwnie, będzie się wydawał zaskoczony i zmieszany, wszystkim tym, co między nimi zaszło. W 203 ODCINKU "BrzydUla 2" będzie musiał ochłonąć i wyjdzie z domu po zakupy. W tym czasie pod jego drzwiami stanie Violetta (Małgorzata Socha), która będzie chciała zabrać go do samochodu i razem z Ulą oraz Sebą (Łukasz Garlicki) mieliby udać się do firmy. Tak się jednak nie stanie, bo w 203 odcinku "BrzydUla 2" drzwi otworzy jej półnaga Natalia. 

- Myślałam, że to Marek... A ty, przepraszam? - powie zdziwiona widokiem kobiety Viola w 203 odcinku "BrzydUla 2". - A ty? - odpowie pytaniem na pytanie singielka. - Nieważne... Powiedz mu, że ma przyjechać do firmy, jak najszybciej! Bo tam się pilnie wali... - wyrzuci z siebie Kubasińska, a potem wróci do auta i nie powie Sebastianowi i Uli o widoku półnagiej kobiety. 

Zobacz zdjęcia Uli i Marka, kiedy Dobrzański przyznaje się do zdrady żony>>>

Marek w 203 odcinku "BrzydUla 2" nie będzie mógł patrzeć na Natalię tak samo, jak w trakcie wieczoru, który zakończył się seksem. Będzie wiedział, że nie ma sens ukrywać przed Ulą, że do niczego między nimi nie doszło. W poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" miał wielkie pretensje do żony, że ta zdradziła do z Arturem (Karol Pocheć), a teraz wcale nie będzie lepszy! Jeszcze żeby chociaż naprawdę zakochał się w Natalii i później stworzył z nią szczęśliwy związek... Okaże się, że kobieta może i go pociągała, ale raczej nie bardzo chce z nią tworzyć coś więcej. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Tragiczna noc u Mostowiaków! Tak Ula i Bartek dowiedzą się, że Marzenka i Andrzejek zginęli w wypadku - ZDJĘCIA

W 203 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzański szczerze wyzna Uli, że spał z kimś innym i wprost powie jej, co zaszło.

- (...) Szkoda, że my teraz rozmawiamy przez Fica. Kiedyś mówiliśmy sobie wszystko, nawet te najgorsze... - zacznie Ula w 203 odcinku "BrzydUla 2". - Zdradziłem cię wczoraj. Chcę żebyś wiedziała, że to jest pierwszy raz odkąd byliśmy razem - powie wprost Marek, a Ula nie przyjmie tego dobrze. Później tego, że Marek to zdrajca dowie się również Sebastian. Dobrzański wyjdzie na najgorszego.

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze