BrzydUla 2, odcinek 203: Skandal po seksie Marka i Natalii. Violetta odkryje prawdę o Dobrzańskim – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 203: Skandal po seksie Marka i Natalii. Violetta odkryje prawdę o Dobrzańskim – ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 203: Skandal po seksie Marka i Natalii. Violetta odkryje prawdę o Dobrzańskim – ZDJĘCIA

2021-11-21 9:34

W 203 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) wstanie z kacem, ale nie alkoholowym. Obudzi się tuż obok nagiej Natalii (Agata Turkot), z którą noc wcześniej uprawiał seks w łóżku, gdzie niedawno umawiał się na seks schadzki z Ulą (Julia Kamińska). W 203 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzański będzie miał nietęgą minę, ale nie przewidzi, że Violetta (Małgorzata Socha) nakryje go na zdradzie! Kubasińska-Hu wparuje do mieszkania Marka, a otworzy jej półnaga Natalia. Ula i Seba (Łukasz Garlicki) wyjdą na głupich, a Marek zda sobie sprawę, że przesadził i wywołał skandal. Zacznie robić dobrą minę do złej gry i udawać, że nie jest oszustem.

"BrzydUla" 2 odcinek 203 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20 w TVN7

W 203 odcinku "BrzydUla 2" mina Marka po seksie z Natalią powie więcej niż tysiąc słów. Dobrzański spojrzy się na nagą singielkę w swojej sypialni i wcale nie będzie wyglądał na zakochanego. Wieczór wcześniej wyląduje z nią w łóżku, do czego popchnie ich odwaga po wypiciu kilku drinków. W czasie gdy Marek wyjdzie na chwilę z domu, pod jego mieszkaniem zjawią się Violetta, Ula i Sebastian, którzy postanowią zabrać Dobrzańskiego samochodem do firmy. Tylko Kubasińska podejdzie pod drzwi Marka, które otworzy owinięta w ręcznik Natalia.

- Myślałam, że to Marek... A ty, przepraszam? - powie zdziwiona widokiem kobiety Viola w 203 odcinku "BrzydUla 2". - A ty? - odpowie pytaniem na pytanie singielka. - Nieważne... Powiedz mu, że ma przyjechać do firmy, jak najszybciej! Bo tam się pilnie wali... - wyrzuci z siebie Kubasińska, a potem zrelacjonuje dziwne zajście Uli i Sebastianowi, aczkolwiek nie wda się w szczegóły czym wywoła skandal i domysły. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1620: Paweł odwoła ślub z Franką przez tragiczny wypadek Rogowskiego. Zduński pogrąży się w cierpieniu

Zdenerwowana Ula w 203 odcinku "BrzydUla 2" zrelacjonuje dziwne zachowanie Violetty Ani (Monika Frączek). 

- Nie wiem co tam zobaczyła, ale całą drogę milczała - powie zaniepokojona Dobrzańska. - Co? Marka w bokserkach? - zapyta się Ania. - Nie, bo Marek akurat skądś wracał i się minęli. Nie mam pojęcia gdzie on w ogóle jest i czy przyjdzie i... - nie zdąży dokończyć, bo do pomieszczenia wejdzie Dobrzański, który będzie udawał, że nic nie zaszło. Zrobi to pomimo faktu, że spał z Natalią i to z nią w nocy zdradził Ulę. 

Przeczytaj: Ostatnia scena Kurdej-Szatan w M jak miłość. Tak będą wyglądały zaręczyny Joasi i Leszka w 1619 odcinku. Aż żal patrzeć - ZDJĘCIA

Marek w 203 odcinku "BrzydUla 2" nie do końca da radę ukryć, że coś jest nie tak. Ula spróbuje z nim porozmawiać, ale on nie bardzo będzie miał na to ochotę. 

- (...) Szkoda, że my teraz rozmawiamy przez Fica. Kiedyś mówiliśmy sobie wszystko, nawet te najgorsze... - zacznie Ula w 203 odcinku "BrzydUla 2". - Zdradziłem cię wczoraj. Chcę żebyś wiedziała, że to jest pierwszy raz odkąd byliśmy razem - powie wprost Marek, a Ula nie przyjmie tego dobrze. Później tego, że Marek to zdrajca dowie się również Sebastian. Dobrzański wyjdzie na najgorszego. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze