BrzydUla 2, odcinek 203: Marek przyzna się Uli do zdrady. To ostateczny koniec Dobrzańskich - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 203: Marek przyzna się Uli do zdrady. To ostateczny koniec Dobrzańskich - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 203: Marek przyzna się Uli do zdrady. To ostateczny koniec Dobrzańskich - ZDJĘCIA

2021-11-05 11:18

W 203 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) nie będzie miał wyjścia i musi przyznać się Uli (Julia Kamińska) do zdrady z Natalią (Agata Turkot). Dobrzański sam zaciągnie singielkę do swojego mieszkania i uraczy drinkiem, a potem przeżyją swój pierwszy seks w sypialni, gdzie jeszcze niedawno urządzał sobie schadzki z żoną. W 203 odcinku "BrzydUla 2" Marek zrobi dokładnie to, czego nie chce wybaczyć Uli. Ruszą go wyrzuty sumienia za zdradę z Natalią, ale będzie za późno. Jak Dobrzańska zareaguje na szokującą prawdę o seksie męża z inną?

"BrzydUla" 2 odcinek 203 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20 w TVN7

W 203 odcinku "BrzydUla 2" Marek będzie musiał się przyznać do zdrady, której dopuści się z singielką. Sytuacja będzie patowa, bo nie dość, że Dobrzański zdradzi Ulę, to przy okazji również i przyjaciela. To Sebastian (Łukasz Garlicki) jako pierwszy w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" poznał Natalię i się w niej zauroczył. Ona już po pierwszej rozmowie z Markiem zaczęła interesować się tylko nim i trudno powiedzieć, że bez wzajemności. Marek nie uszanuje ani żony, ani przyjaciela. Wkrótce zaprosi Natalię do siebie do mieszkania i spędzą miły wieczór przy drinku. Dadzą się ponieść emocjom i namiętności i wylądują w łóżku! Dobrzański zapomni dosłownie o całym świecie. O jego zbliżającym się rozwodzie, o uczuciach Uli, o lojalności wobec Seby i w ogóle o jakiejkolwiek moralności. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1616: Odmieniona Iza zastawi pułapkę na Bosackiego! Drań wreszcie zapłaci za koszmar rodziny Chodakowskich - ZDJĘCIA

W 203 odcinku "BrzydUla 2" półnagi Marek obudzi się w łóżku z Natalią i nie można powiedzieć, że będzie zachwycony sytuacją. Od razu dopadną go wyrzuty sumienia, ale sytuacji nie da się cofnąć. W tym samym czasie w 203 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Seba będą podejrzewać co się święci. To Violetta (Małgorzata Socha) postanowi osobiście sprawdzić, co dzieje się za drzwiami mieszkania Marka. Pojedzie na miejsce i zastanie tam półnagą Natalię! Kubasińska będzie w szoku, ale dla niej to może i lepiej, bo wciąż chce wrócić do Seby, a przez to, że Marek prześpi się z Natalią, ona będzie miała większe szanse go odzyskać. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1615: Paweł i Franka rozstaną się przed ślubem! Zostawi mu list pożegnalny. Wszystko przez intrygę Majki i Krzyśka

W 203 odcinku "BrzydUla 2" przyjdzie czas na przyznanie się do winy. Marek nie będzie ukrywał faktu, że uprawiał seks z Natalią. Wyzna żonie, że zdradził ją, a ona oniemieje. Tyle było gadania, że nie wybaczy jej zdrady z Arturem (Karol Pocheć), a wieczne pretensje powodowały, że kobieta wiecznie za wszystko przepraszała. Teraz rolę się odwrócą. To Marek zdradzi żonę, ale wątpliwym jest, że będzie się kajał. Jedno jest jednak pewne, po czymś takim małżeństwa Dobrzańskich raczej nie da się już uratować. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze