Koniec BrzydUla 2. To będzie ostatni sezon! Tak się skończy historia Uli i Marka - ZWIASTUN

i

Autor: X-news Koniec BrzydUla 2. To będzie ostatni sezon! Tak się skończy historia Uli i Marka - ZWIASTUN

Koniec BrzydUla 2. To będzie ostatni sezon! Tak się skończy historia Uli i Marka - ZWIASTUN

2022-01-12 8:58

Oficjalny koniec "BrzydUla 2"! Już 17 stycznia na ekranie TVN7 pojawi się pierwszy odcinek ostatniego sezonu "BrzydUla 2" i na tym zakończy się wątek Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Widzowie długo wyczekiwali kontynuacji hitu sprzed ponad 10 lat, a wokół nowych odcinków powstało wiele kontrowersji i pojawiło się dużo głosów niezadowolenia pośród fanów. To już pewne, że produkcja "BrzydUla 2" postanowiła nie kontynuować losów Dobrzańskich, a ostatni odcinek nadchodzącego sezonu będzie końcem ich historii prawdopodobnie na zawsze. Zobacz ZWIASTUN końcowych odcinków hitu TVN.

Ostatni sezon "BrzydUla 2", odcinek 222 - poniedziałek, 17.01.2022, o godz. 20.00 na TVN7

Już 17 stycznia na ekranie TVN7 zagości nowy sezon "BrzydUla 2". To już pewne, że najnowsze odcinki będą początkiem końca losów Uli i Marka i nie powstanie ich kontynuacja. Widzowie hitu TVN pokładali ogromne nadzieje w powrocie Dobrzańskich, ale produkcja nie do końca spełniła ich oczekiwania. Na oficjalnych kontach "BrzydUla 2" oraz kontach fanowskich serialu na profilach społecznościowych, często pojawiały się głosy, że historia Uli i Marka nie ma już sensu. Według wielu Dobrzańscy stali się nudni, a wątek na tyle zagmatwany, że nie wiadomo już, o co właściwie chodzi w serialu i dokąd on zmierza.

- Z całym szacunkiem mam dość tego żałosnego serialu więc podziękuje - brzmi jeden z wielu komentarzy pod jednym z postów na fanowskim profilu "BrzydUla 2" na Instagramie. 

- Już myślałem, że skasowali serial a tu takie rozczarowanie ? - wtóruje kolejna osoba, nawiązując do najnowszego zwiastuna, który pojawił się na oficjalnym koncie "BrzydUla 2" na Instagramie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2549: Natalia załatwi Klemensa! Udowodni w sądzie jakim jest oszustem - ZDJĘCIA

Najnowsze odcinki "BrzydUla 2" mają przedstawić losy rozwiedzionych Dobrzańskich, którzy nadal coś do siebie czują, ale nie potrafią się dogadać. Początkowe odcinki ostatniego sezonu "BrzydUla 2" na pewno nie przyniosą wielkiego wybuchu miłości między Ulą a Markiem. Wręcz przeciwnie, wszyscy zaczną huczeć od plotek na temat romansu Aldony (Elżbieta Romanowska) i Marka, a ich gorące sceny seksu, widać już w zwiastunie. Przypomnijmy, że cały rozpad małżeństwa zaczął się już dawno, a kompletny jego rozłam nastąpił wraz ze zdradą Uli z Arturem (Karol Pocheć). Prawda jednak jest taka, że już wcześniej Marek odsunął się od żony, a sprawa z Nadią (Magdalena Koleśnik) nie poprawiła sytuacji. W poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" Marek też zdradził żonę z Natalią (Agata Turkot), w której z kolei zauroczył się Sebastian (Łukasz Garlicki). 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1632: Budzyński ostatni porozmawia z Wernerem przed samobójstwem. To co od niego usłyszy Adam wszystko zmieni

Nowy sezon "BrzydUla 2" rozpocznie się od rzekomej zdrady Marka z Aldoną. On i Ula będą porozumiewać się głównie w sprawach F&D, ale ich spoiwem nadal będą dzieci. Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) nigdy nie pogodzili się z rozstaniem rodziców i nadal zrobią wszystko, by ich godzić. Ula w najnowszych odcinkach "BrzydUla 2" będzie zawieszona pomiędzy wspomnieniami małżeństwa z Markiem, a smutną teraźniejszością. Widzowie liczą na happy end Dobrzańskich i jest spora szansa, że tak właśnie będzie, ale to będzie trudna droga dla Dobrzańskich. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze