M jak miłość, odcinek 1632: Budzyński ostatni porozmawia z Wernerem przed samobójstwem. To co od niego usłyszy Adam wszystko zmieni

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1632: Budzyński ostatni porozmawia z Wernerem przed samobójstwem. To co od niego usłyszy Adam wszystko zmieni

M jak miłość, odcinek 1632: Budzyński ostatni porozmawia z Wernerem przed samobójstwem. To co od niego usłyszy Adam wszystko zmieni

2022-01-11 8:49

W 1632 odcinku "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie ostatnią osobą, z którą Werner (Jack Kopczyński) porozmawia przed próbą samobójczą. Mecenasi znają się lata i są nie tylko współpracownikami, ale i przyjaciółmi. Kiedy w 1632 odcinku "M jak miłość" Adam podejmie mrożącą krew w żyłach decyzję, Budzyński natychmiast ruszy, by zdążyć zamienić z nim parę słów. Werner faktycznie na chwilę się zreflektuje i posłucha, co ma do powiedzenia ukochany Magdy (Anna Mucha). To, co usłyszy Adam, zmieni wszystko, a potem nic nie będzie takie samo.

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku "M jak miłość" odbędzie się długo wyczekiwany wieczór kawalerski Pawła (Rafał Mroczek), który dla Wernera okaże się najgorszym dniem w życiu. Adam dostanie poważne zadanie, które ewidentnie go przerośnie, a on nie poradzi sobie z tragedią. W 1632 odcinku "M jak miłość" Paweł, Piotrek (Marcin Mroczek), Kamil (Marcin Bosak), Budzyński i wspomniany Werner, zbiorą się, by przeżyć niezapomnianą noc ich życia, by uczcić ostatnie chwile "wolności" Zduńskiego przed ślubem. Właśnie ta okazja spowoduje, że Adam nie poradzi sobie ze swoim dramatem. Zanim to jednak nastąpi, Gryc postara się o dobre nastawianie i zapewni Pawła o niezapomnianej imprezie.

- Obiecałem France, że nie będzie striptizerek, klubów go-go ani picia na umór... - powie lekko skonsternowany Zduński na wieści o wystrzałowej zabawie. - Żartujesz? Myślisz, że nie stać mnie na coś bardziej oryginalnego? - zapyta mecenas i słowa dotrzyma. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1632: Kamil przed samobójstwem Wernera ostrzeże Pawła! Ostatnie słowa zniszczą jego ślub z Franką?

Werner w 1632 odcinku "M jak miłość" dowie się, że Kamil zrobił im wielką niespodziankę i załatwił bilety na mecz reprezentacji Polski, na Stadionie Narodowym. Odbiorem wejściówek zajmie się właśnie Werner, który popełni straszliwy błąd i zgubi wejściówki! Mężczyzna nie poradzi sobie z faktem, że odebrał wszystkim zabawę i sam również nie spełni marzenia. W 1632 odcinku "M jak miłość" upije się z bezsilności i doprowadzi do stanu kompletnego upojenia, bo inaczej nie da rady spojrzeć w oczy Pawłowi i reszcie gości. Pijany odważy się jednak przyznać kolegom, że żadnego meczu nie będzie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Koniec Budzyńskich? Jeszcze przez chwilę Magda i Andrzej będą szczęśliwi, a potem stracą wszystko - ZDJĘCIA

W 1632 odcinku "M jak miłość" Werner załamie się do tego stopnia, że pójdzie rzucić się z okna. 

- Adam, co ty wyprawiasz? - zapyta zdumiony Gryc, widząc próbę skoku kolegi. - Przepraszam - rzuci zawstydzony Werner. - Chciałeś skoczyć? - upewni się Piotrek i wyjrzy za okno. - Kiepskie miejsce, lądowanie w krzakach. No i wysokość raczej marna... - oceni w 1632 odcinku "M jak miłość", a do akcji wkroczy Budzyński. Mąż Magdy weźmie się za Adama i przemówi mu do rozumu. Andrzej wstrząśnie Wernerem i nie pozwoli, by robił głupie akcje. To będzie ostatnia rozmowa Adama przed najgorszą decyzją jego życia, do której ostatecznie nie dojdzie. 

M jak miłość. Obrzydliwy atak na Budzyńskiego zniszczy życie Andrzeja i Magdy! Morderca nie zostawi ich w spokoju
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze