M jak miłość, odcinek 1632: Kamil przed samobójstwem Wernera ostrzeże Pawła! Ostatnie słowa zniszczą jego ślub z Franką?

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1632: Kamil przed samobójstwem Wernera ostrzeże Pawła! Ostatnie słowa zniszczą jego ślub z Franką?

M jak miłość, odcinek 1632: Kamil przed samobójstwem Wernera ostrzeże Pawła! Ostatnie słowa zniszczą jego ślub z Franką?

W 1632 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) spróbuje popełnić samobójstwo. Zanim do tego dojdzie na wieczorze kawalerskim Pawła (Rafał Mroczek), Kamil (Marcin Bosak) wypowie Zduńskiemu bardzo poważne ostrzeżenie! Czego dowie się Paweł tuż przed ślubem z Franką (Dominika Kachlik)? Tak poważne słowa w ustach - było nie było szanowanego - prawnika w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) zmrożą krew w żyłach przyszłego pana młodego. A potem będzie już tylko gorzej w 1632 odcinku "M jak miłość". Czy ostatnia misja Wernera zrujnuje ślub Pawła i Franki?

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku "M jak miłość" Paweł i Franka zorganizują swoje wieczory panieński i kawalerski. I oba przejdą do historii serialu... Szczególnie impreza Pawła, która zapowiadać się będzie na wielkie pijaństwo, zakończy się prawdziwą tragedią. Wszystko za sprawą Wernera, który nastawiał się będzie na noc pełną wrażeń, ale skończy w oknie, próbując z niego wyskoczyć! Zanim jednak do tego dojdzie to właśnie prawnik wypowie złowieszcze słowa, które będą ostrzeżeniem dla Zduńskiego!    

W 1632 odcinku "M jak miłość" Kamil weźmie na siebie rolę głównego dyrygenta imprezy Pawła. Niestety, nic nie pójdzie tak, jak to sobie Gryc wymarzył. Zanim wspólnik Budzyńskiego zgubi bilety na mecz polskiej reprezentacji na stadionie Narodowym i pijany będzie próbował zakończyć swoje życie, rozpocznie dzień w szampańskim nastroju. Jakie ostrzeżenie usłyszy Paweł w kancelarii na temat swojego ślubu?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1625: Ostatnie chwile Budzyńskich. Magda i Andrzej zdążą jeszcze uwiecznić szczęście, a potem wszystko zmieni się w koszmar - ZDJĘCIA

Kamil w 1632 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Zduńskiego w kancelarii, aby uprzedzić, że czeka go impreza stulecia. To wtedy padną złowieszcze słowa prawnika na temat przyszłości Pawła. 

- Koniec, pozamiatane! Żegnaj wolności, witajcie małżeńskie kajdany! - krzyknie Kamil na powitanie.

- Jakie kajdany? Jestem w szczęśliwym związku i będę wzorowym mężem... - uśmiechnie się Zduński.

- Dobra, wierzę ci na słowo, ale wieczór kawalerski zorganizuję ci taki, że wasze dzieci i wnuki będą o nim legendy opowiadać! - odpowie Gryc.

- Obiecałem France, że nie będzie striptizerek, klubów go-go ani picia na umór... - zacznie się bronić grzeczny narzeczony. 

Niestety, w 1632 odcinku "M jak miłość" okaże się, że to Kamil miał rację. Zapewne długo zapamiętamy wieczór, w którym Werner zgubi bilety na "gwóźdź wieczoru", a następnie postanowi ze sobą skończyć. I nie będą to tylko pogróżki - Werner spróbuje wyskoczyć z okna!

Jeżeli zapowiedź przyszłości, jaka czeka Pawła jako małżonka okażą się podobnie prawdziwe, jego ślub z Franką również może przejść do historii "M jak miłość"...   

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1630: Okrutna zemsta Majki na France! Nawet Krzysiek jej nie powstrzyma

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Najnowsze