BrzydUla 2, odcinek 222: To z Aldoną Marek zdradzi Ulę! Dobrzańska świadkiem ostrej zabawy byłego męża

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 222: To z Aldoną Marek zdradzi Ulę! Dobrzańska świadkiem ostrej zabawy byłego męża

BrzydUla 2, odcinek 222: Seks Aldony i Marka na oczach Uli! Dobrzańska świadkiem ostrej zabawy byłego męża - ZDJĘCIA

2021-12-24 22:46

W 222 odcinku „BrzydUla 2” Marek (Filip Bobek) poczuje wolność po rozwodzie z Ulą (Julia Kamińska). W F&D już wcześniej zaczęły się dziwne podejrzenia i obserwacje siostry Adama (Łukasz Simplat), która nie jest obojętna na urok Dobrzańskiego. W 222 odcinku „BrzydUla 2” Aldona (Elżbieta Romanowska) nawet nie będzie udawać, jak działa na nią przystojny i wreszcie rozwiedziony Marek. Pod nosem Uli zaczną się dziać dziwne rzeczy, a potem stanie się świadkiem seksu w siedzibie firmy, który nią wstrząśnie. Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘCIA i ostre sceny kochanków.

Seks Aldony i Marka przerodzi się w coś więcej? Ula świadkiem wybryków byłego męża w 222 odcinku "BrzydUla 2"

W 222 odcinku „BrzydUla 2” sytuacja między Markiem a Aldoną stanie się coraz dziwniejsza. Nikt nie podejrzewał, że oboje się sobą zainteresują, a wszystko wskaże na to, że faktycznie będą mieli się ku sobie. Trzeba pamiętać, że już w poprzednich odcinkach „BrzydUla 2” Aldona umówiła się z Dobrzańskim na kolację, czego świadkiem był Adam. Księgowy oniemiał na wieści o tym, że siostra jest zainteresowana Markiem. Ona wytłumaczyła mu wtedy, że to przecież tylko kolacja i o niczym nie musi świadczyć. Adam nie dał się jednak nabrać, a w swoje własne słowa nie wierzyła chyba nawet sama zainteresowana. Wkrótce okaże się, że między dwójką pracowników faktycznie iskrzy. To zainteresowanie będzie z jednej strony czy może zrodzi się między nimi gorące uczucie?

Przeczytaj: M jak miłość. Wielki smutek na Wigilii u Mostowiaków. Przy stole w Grabinie zabraknie bardzo ważnej osoby - WIDEO, ZDJĘCIA

Ula w 222 odcinku „BrzydUla 2” zobaczy, że były mąż zaskakująco dużo czasu spędza z Aldoną. Zwróci uwagę na posyłane uśmieszki, a nawet spojrzy, że kobieta poprawia Markowi krawat i czule się do niego odnosi. Mina Dobrzańskiej w 222 odcinku „BrzydUla 2” będzie nietęga, ale nie będzie miała za bardzo wyjścia. Co niby miałaby powiedzieć byłemu mężowi? Nie może dyktować mu warunków i zwracać mu uwagi. Widać będzie, że ma jednak pretensje i jest jej niebywale smutno. Niestety sytuacja okaże się trudniejsza, niż ktokolwiek by się spodziewał.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Śmierć Anity. Kamil oddałby majątek, ale będzie już za późno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Dobrzańska przeżyje szok, kiedy w 222 odcinku „BrzydUla 2” zobaczy seks w siedzibie F&D. Ula podejdzie do jednego z gabinetów i zajrzy przez szybę. Tam natknie się na gorącą scenę. Dobrzańska w 222 odcinku „BrzydUla 2” zostanie świadkiem seksu na biurku. Marek i Aldona będą nieźle się ze sobą zabawiać. Najważniejsze pytanie brzmi jednak, czy aby na pewno będzie to rzeczywistość, a nie sen lub wyobrażenie Uli. W „BrzydUla 2” często występują sceny, kiedy kobieta tylko sobie o czymś myśli, a tak naprawdę nie dzieje się to w rzeczywistości. Czy tak będzie tym razem? Tego dowiemy się niebawem.

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze