M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1634: Ślub Pawła i Franki. Majka tego nie przeżyje! - ZDJĘCIA

Już 1634 odcinku "M jak miłość" zobaczymy nareszcie ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik)! Pomimo wielu przeszkód, spisków i wypadków po drodze para młoda szczęśliwie stanie na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie "tak"! Jak widać na zdjęciach z 1634 odcinka "M jak miłość" Zduńscy, Mostowiakowie, Budzyńscy i przyjaciele będą bardzo wzruszeni i niezwykle szczęśliwi na ślubie Pawła i Franki. Ale jedna osoba może tego nawet nie przeżyć! Majka (Laura Samojłowicz) przerwie ceremonię! sprawdź co już wiemy i zobacz jak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki w GALERII ZDJĘĆ z 1634 odcinka "M jak miłość" - publikujemy ją jako pierwsi!

"M jak miłość" odcinek 1634 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2'

W "M jak miłość" nareszcie nadejdzie dzień ślubu Pawła i Franki! Ujawniamy jako pierwsi - w GALERII zobaczysz nigdzie niepublikowane dotąd ZDJĘCIA z tego wspaniałego wydarzenia! Franka będzie olśniewać urodą w pięknej białej sukni, a elegancki Paweł pomimo siniaków na twarzy będzie dumnie prowadził pannę młodą przed ołtarz. Przyszli państwo Zduńscy będą naprawdę szczęśliwi!

Na ZDJĘCIACH z 1634 odcinka "M jak miłość" widzimy, że Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i Piotrka (Marcin Mroczek) z Kingą (Katarzyna Cichopek). Państwo młodzi pojadą do ślubu olśniewającym czerwonym kabrioletem. Nic dziwnego, że samochód odegra ważną rolę w tym niezwykłym dniu - w końcu to właśnie pojazd połączył ich, kiedy Franka uciekła z poprzedniego ślubu... 

Niestety, ceremonię w 1634 odcinku "M jak miłość" zakłóci naćpana Majka! Była dziewczyna Pawła krzyknie, że ten lub nie może się odbyć, bo jej Zduński oświadczył się jako -pierwszej!  

Naćpana Majka 1634 odcinku "M jak miłość" pojawi się swojej powyciąganej bluzie w odświętnie przystrojonym kościele w Bukowinie jako pierwsza. Z kieszeni wyciągnie wymięte zaproszenie na ślub Pawła i Franki - nazwisko panny młodej będzie zamazane!

- Kochani... Franciszka i Paweł zaprosili nas dziś do udziału w swoim święcie... Dziś, przed nami i Bogiem, staną się jednością... - zacznie ceremonię ksiądz z Lipnicy.

I w tym momencie 1634 odcinka "M jak miłość" z bocznej nawy wyjdzie Majka. Narkomanka ruszy w stronę ołtarza i głośno krzyknie:

- Chwileczkę! Nie możecie tego zrobić! To mnie Paweł się oświadczył... Dostałam od niego pierścionek zaręczynowy... Paweł, powiedz im! Paweł... powiedz im... - krzyknie Chojnacka.

Na tym dramat się nie skończy w 1634 odcinku "M jak miłość" , bo Majka na oczach wszystkich w kościele straci przytomność! Czy przeżyje ślub Zduńskiego?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2557: Szybki ślub Iwony i Kępskiego. To Pyrka będzie dawcą wątroby dla śmiertelnie chorego Tomasza - ZDJĘCIA

Jak widać w GALERII ZDJĘĆ - tym razem nawet atak Majki nie zakłóci ceremonii w 1634 odcinku "M jak miłość". Państwo młodzi powiedzą sobie sakramentalne "tak" i będą żyli długo i szczęśliwie... Prawie, bo oczywiście Majka zrobi wszystko, aby do ślubu nie doszło!

Jednak to właśnie dawna miłość Pawła poniesie największe konsekwencje swoich podłych spisków. Na ZDJĘCIACH z 1634 odcinka "M jak miłość" widzimy ją zabieraną przez służby medyczne. Czyżby Majka miała zapłacić życiem za szczęście Pawła i Franki? 

Nie przegap: Rodzina gwiazd M jak miłość się powiększy?! Krystian Wieczorek pierwszy raz powiedział o drugim dziecku - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak będzie wyglądał ślub Pawła i Franki! To nie może się udać
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze