Rodzina gwiazd M jak miłość się powiększy?! Krystian Wieczorek pierwszy raz powiedział o drugim dziecku

i

Autor: Instagram Rodzina gwiazd M jak miłość się powiększy?! Krystian Wieczorek pierwszy raz powiedział o drugim dziecku

Rodzina gwiazd M jak miłość się powiększy?! Krystian Wieczorek pierwszy raz powiedział o drugim dziecku - ZDJĘCIA

2022-01-11 8:42

Krystian Wieczorek i jego żona Maria poznali się w "M jak miłość" i zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia! Aktorzy z "M jak miłość" są małżeństwem od pięciu lat i razem wychowują 3-letnią córkę Anielę. Chociaż Wieczorek rzadko mówi o żonie i córce, to teraz zrobił wyjątek i ujawnił zaskakujące kulisy związku z Marią, z którą od początku połączyło go gorące uczucie. Przy okazji znany z roli Andrzeja Budzyńskiego gwiazdor "M jak miłość" odniósł się od krążących od jakiegoś czasu plotek, że jego rodzina się powiększy, że razem z żoną będą mieli drugie dziecko. Po raz pierwszy Wieczorek powiedział go głośno!

Drugie dziecko gwiazd "M jak miłość"? Krystian i Maria Wieczorkowie będą znów rodzicami?

Krystian Wieczorek dzięki "M jak miłość" poznał swoją żonę Marię Szafirską, z którą w lipcu świętował piątą rocznicę ślubu. Choć dzieli ich spora różnica wieku, żona Wieczorka jest od niego młodsza od 17 lat, to zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. W "M jak miłość" ich bohaterowie, Andrzej Budzyński i śliczna nauczycielka Paulina Lipska, byli o krok od romansu. Co prawda Budzyński nie zdradził z Pauliną swojej żony Marty (Dominika Ostałowska), ale był zafascynowany zdolną malarką, która uczyła rysunku ich córkę Anię!

Maria Szafirska, która po ślubie przyjęła nazwisko Wieczorek, odeszła z "M jak miłość" jeszcze przed ślubem z Krystianem. Trzy lata temu gwiazdy "M jak miłość" po raz pierwszy zostały rodzicami. Urodziła im się córką Aniela, która choć pojawia się na profilu Krystiana Wieczorka na Instagramie to, aktor nie pokazuje twarzy dziewczynki. Rzadko też wspominał o niej w wywiadach. Teraz jednak zrobił wyjątek i we wzruszających słowach opisał Anielkę, która zupełnie odmieniła jego życie.

Nie przegap: Radość w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Aktor z M jak miłość pochwalił się dzieckiem. Tak wygląda mały Staszek Roznerski - ZDJĘCIA

- Córka Aniela pokazuje mi w jakim miejscu jestem. I to za każdym razem. Tak naprawdę dziecko uwypukla nasz charakter. Na przykład córka uświadamia mi, że jestem niecierpliwy w różnych sytuacjach. A wcześniej tego nie zauważyłem - powiedział Wieczorek w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień".

Rodzina jest dla aktora z "M jak miłość" najważniejsza. Żona Maria to bratnia dusza Krystiana, z którą dzieli te same wartości. Mimo, że jak każda para przechodzą kryzysy i są między nimi nieporozumienia. A spora różnica wieku nie jest dla nich żadną przeszkodzą. Wręcz przeciwnie!

- My się dobrze uzupełniamy. Gdy na przykład mówię o jakimś filmie lub książce, Marysia zawsze jest w temacie. To mnie fascynuje i jednocześnie zadziwia. Zastanawiam się, kiedy zdążyła przeczytać te wszystkie książki i obejrzeć filmy. Kultura była obecna w jej życiu od dzieciństwa, a ja zacząłem się nią interesować dość późno. Więc czy dzieli małżonków pięć lat, czy 17 lat, moim zdaniem nie jest to aż tak istotne. Tak naprawdę najważniejsza jest wrażliwość, to, czy ktoś jest czuły, empatyczny, jaki ma stosunek do świata - wyznał Wieczorek.

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA Krystiana Wieczorka z żoną Marią i córką Anielą >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Koniec Budzyńskich? Jeszcze przez chwilę Magda i Andrzej będą szczęśliwi, a potem stracą wszystko - ZDJĘCIA

Miłość gwiazd "M jak miłość" narodziła się na planie serialu i dla obojga była sporym zaskoczeniem! Bo zakochali się w sobie od pierwszego spotkania.

- Przekonałem się, że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje. Kiedy poznałem moją żonę, miałem prawie 40 lat, starałem się więc zdroworozsądkowo do tego podchodzić. Wiedziałem jednak, że będziemy razem, a intuicja mnie nie zawiodła. Ogień w związku z czasem ma prawo trochę przygasnąć, to jest zupełnie naturalne. Ale początek musi być gorący. Tak uważam! Pełna petarda. Nie ma innej opcji. Człowiek po prostu musi przeżyć to miłosne szaleństwo emocji -ujawnił kulisy swojego małżeństwo Wieczorek.

Gwiazdor "M jak miłość" tylko uśmiechnął się na pytanie o drugie dziecko, powiększenie rodziny. Nie chciał powiedzieć nic wprost. - Żyjemy z żoną tu i teraz. Nie robimy szczególnych planów. Zresztą planowanie rodziny w pandemii nie jest łatwe. Co będzie, to będzie - wyznał uwielbiany przez widzów serialu ekranowy Andrzej Budzyński.

M jak miłość. Obrzydliwy atak na Budzyńskiego zniszczy życie Andrzeja i Magdy! Morderca nie zostawi ich w spokoju
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze