BrzydUla 2, odcinek 147: Ula załatwi Marka! Pogodzą się, ale za jej plecami podejmie ważną decyzję - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 147: Ula załatwi Marka! Pogodzą się, ale za jej plecami podejmie ważną decyzję - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 147: Ula załatwi Marka! Pogodzą się, ale za jej plecami podejmie ważną decyzję - ZWIASTUN

2021-05-12 14:58

W 147 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) mocno się zdziwi, kiedy mąż ogłosi jej, co zrobił za jej plecami. To nie pierwsza taka sytuacja w stylu Dobrzańskiego, ale tym razem Ula nie pozostawi sprawy bez komentarza. W 147 odcinku "BrzydUla 2" Marek i Ula kompletnie się nie zrozumieją, a Dobrzański oświadczy żonie, że podjął ważną decyzję sam. Pogodzą się, ale Ula nie pozostanie mężowi dłużna za to, że działa bez jej wiedzy.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 147 - czwartek, 13.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 147 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie miała pretensje do Marka, że ten zostawił dzieci na noc u siebie w mieszkaniu. Umówią się na wspólny wieczór gier, a mąż nie dotrzyma słowa. Wyjdzie między nimi spore nieporozumienie.

- Chciałem cię przeprosić... - zacznie Marek. - Nie chciałem bez ciebie podejmować żadnych decyzji. Głupio wyszło - doda.

- W ogóle daj spokój, przecież to wyszło spontanicznie. Nie chciałeś mi zrobić przykrości, a ja muszę się powoli przyzwyczajać, że czasem będę sama - Ula w "BrzydUla 2" będzie przekonana, że mężowi chodzi o to, że nie stawił się na umówionym spotkaniu, tymczasem jemu będzie chodziło o coś zupełnie innego.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1590: Rodzina Mostowiaków się powiększy! Nikt nie będzie podejrzewał, że to on jest ojcem - ZWIASTUN

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 144-148. Ula dostanie wstrząsające wieści! Nie chodzi tylko o Marka

W 147 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek kompletnie się nie zrozumieją. Ona będzie mówić o tym, że mąż zostawił na noc dzieci w jego nowym mieszkaniu, nie informując jej o tym. Marek natomiast wyzna jej coś zupełnie innego.

- Ula o czym ty mówisz? - zapyta się skonsternowany Dobrzański.

- A ty o czym? - pogubi się Ula.

- O terapeutce. Byłem u niej, chciałem zakończyć... No, skoro wszystko jest już dobrze, dzieci są zadowolone, my jesteśmy pogodzeni... Powinienem był to przegadać z tobą, przepraszam... - wyzna Marek.

Przeczytaj: M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

Marek w 147 odcinku "BrzydUla 2" będzie mocno zdziwiony. 

- A ty o czym? - zapyta.

- Wiesz co, ja myślałam... Nieważne. Nie chcesz już do niej chodzić? - Ula będzie drążyć temat terapeutki.

- A ty masz żal, że zabrałem dzieci na noc? 

- Nie, nie mam żalu...

W "BrzydUla 2" okaże się, że Marek zrezygnował z wizyt i terapii i nie poinformował o tym wcześniej. Zobaczy jednak, że żona ma do niego pretensje. Jeszcze w ten sam dzień zacznie się pakować, ale ostatecznie podejmie szokującą decyzję. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze