BrzydUla 2, odcinek 147: Marek się załamie i zrezygnuje z wyprowadzki! Nie zostawi Uli i dzieci - ZWIASTUN

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 147: Marek się załamie i zrezygnuje z wyprowadzki! Nie zostawi Uli i dzieci - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 147: Marek się załamie i zrezygnuje z wyprowadzki! Nie zostawi Uli i dzieci - ZWIASTUN

2021-05-13 8:53

W 147 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) zacznie pakować swoje rzeczy, przy czym przypomni sobie każdą piękną chwilę, którą spędził z Ulą (Julia Kamińska) i dzieciakami w ich wspólnym domu. Dobrzański wynajął już swoje mieszkanie i nawet zdąży pokazać je Julce (Maria Włodkowska) i Kubie (Jakub Rutkowski). Będzie myślał, że właśnie tam w "BrzydUla 2" zbuduje swoją przyszłość. Nic bardziej mylnego, bo podczas próby spakowania swoich rzeczy z rodzinnego domu załamie się, po czym odłoży je na miejsce. Nie zostawi Uli.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 147 - czwartek, 13.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 147 odcinku "BrzydUla 2" Marek będzie zdecydowany na ostateczne wyniesienie się z rodzinnego domu. Do czasu! Kiedy przyjdzie co do czego, Dobrzańskiemu zrzednie mina. W ciszy zacznie powoli pakować swoje rzeczy, ale wspomnienia nie dadzą mu spokoju. Tym bardziej, że dzień wcześniej w "BrzydUla 2" obieca Uli i dzieciakom, że spędzą wspólny wieczór, ale tak się nie stanie. Marek zabierze Julkę i Kubę do swojego nowego mieszkania, gdzie pociechy zasną. Ula zostanie całkiem sama, co wyraźnie ją dobije. Mąż uzmysłowi sobie, że sprawił jej przykrość. Sytuacja stanie się jeszcze gorsza w 147 odcinku "BrzydUla 2", kiedy Marek będzie musiał wynieść z domu walizki. 

Przeczytaj: M jak miłość. Jakub Józefowicz poważnie zachorował. Ponad miesiąc walczył o życie - WIDEO

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 144-148. Ula dostanie wstrząsające wieści! Nie chodzi tylko o Marka

Do tej pory w "BrzydUla 2" to Ula przejawiała skłonności do wspomnień, marzeń, rozmyślań, a okaże się, że Marek też nie uwolni się od swoich myśli. Podłamany siądzie na schodach w ich rodzinnym domu i zacznie przypominać sobie wszystkie piękne chwile. To, jak z Ulą byli szczęśliwi i to, jak doprowadzili do tego, że wszystko się popsuło. Marek spojrzy na stojące przed sobą walizy, które za chwilę miał przetransportować do nowego mieszkania. W końcu wstanie i podejmie szokującą decyzję. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1590: Rodzina Mostowiaków się powiększy! Nikt nie będzie podejrzewał, że to on jest ojcem - ZWIASTUN

Marek w 147 odcinku  "BrzydUla 2" zacznie wyjmować rzeczy, które przed moment wcześniej spakuje! Odłoży na miejsce szczoteczkę i ubrania. Nie zostawi Uli i dzieciaków. Pytanie tylko, czy to przypływ nagłych i ciepłych uczuć, czy decyzja na stałe? Dobrzański widocznie nie chce rozstawać się z żoną, ale nie umie doprowadzić do pogodzenia się z nią. W "BrzydUla 2" będzie coraz więcej wątpliwości i dowodów na to, że Ula i Marek jednak nie spotkają się na rozprawie rozwodowej. Czy tak będzie, dowiemy się już wkrótce. 

Najnowsze