Barwy szczęścia. Wielkie zmiany u Jezierskich! Jowita już tak nie wygląda, a Sławka zamieni się w seks bombę

i

Autor: Instagram / Artrama Barwy szczęścia. Wielkie zmiany u Jezierskich! Jowita już tak nie wygląda, a Sławka zamieni się w seks bombę

Barwy szczęścia. Wielkie zmiany u Jezierskich! Jowita już tak nie wygląda, a Sławka zamieni się w seks bombę

2021-06-28 12:45

Rodzina Jezierskich z "Barwy szczęścia" będzie nie do poznania! Jowita (Magdalena Żak) już nie przypomina siebie z poprzedniego sezonu "Barwy szczęścia". Przeszła zmianę, jakiej nikt się nie spodziewał. Patryk (Konrad Skolimowski) nie pozna własnej siostry, ale też matki, która znów przejdzie samą siebie. Sławka (Ewelina Serafin) dostanie obsesji na punkcie wyglądu i zacznie zatruwać życie Kornelowi (Jakub Bohosiewicz). Obie kobiety dadzą popalić rodzinie Jezierskich.

Wielka metamorfoza w "Barwy szczęścia"! Jowita i Sławka będą nie do poznania 

Jowita i Sławka w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 zaskoczą wszystkich! Siostra Patryka jest znana ze swoich wybujałych pomysłów, które niejednokrotnie wpędzały ją w problemy. Po sprawie z Gretą (Katarzyna Sowińska), przez którą nieomal nie trafiła do więzienia, dziewczyna straciła Prota (Andrzej Michalski). Może to będzie bodziec do zamiany zachowania, ale też wyglądu!

Jowita nawywijała tyle numerów w "Barwy szczęścia", że trudno jej się dziwić, że będzie chciała coś zmienić i odciąć się od błędów. Patryk na pewno nie zapomni jej wielkiego przekrętu z winiarnią i sprzedażą podrobionych butelek z alkoholem. 

Przeczytaj: Kinga i Piotrek z M jak miłość nie są już razem. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek oddali się nowemu zajęciu

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Na oficjalnym profilu "Barwy szczęścia" na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Jowita pozuje jako blondynka! Po jej brązowych włosach nie ma już śladu. W najnowszym sezonie "Barwy szczęścia" Jowita będzie nosiła jasny kolor włosów, a na zdjęciu wydaje się być bardzo zadowolona. Jednak większą metamorfozę zaplanuje przejść Sławka, która znów wpadnie w obsesję na puncie swojej figury. Uzna, że przytyła od kuchni Anny (Hanna Klepacka).

- O matko, przepraszam, koniec z sosikami, od jutra wszystko będzie lajt, same warzywa na parze - obieca Anna. - Nie od jutra, tylko od zaraz. I zero smażonego. Ja się nie mogę tak stresować - powie stanowczo Sławka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida odkryje przerażający sekret Falkowicza odnośnie Kasi Smudy. Nie będzie umiał się wytłumaczyć

Sławka w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 rozpęta wielką aferę. Tym bardziej, że Kornel zasugeruje jej podjadanie. 

- Co ty sugerujesz? - zapyta się zirytowana Sławka. - Nie udawaj niewiniątka. Dobrze wiem, że nie potrafisz się opanować i podjadasz między posiłkami - wyrzuci jej mąż, ale nie zachowa dyskrecji. Żabcia usłyszy, że szefowa podjada i nie może się opanować. - Upokorzyłeś mnie - podsumuje wściekła kobieta, a Kornel narazi się na jej gniew.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany