Koniec Barw szczęścia. Patryk oszustem! W ostatnim 2465 odcinku wygada go najlepszy przyjaciel. Agata straci ostatnie złudzenia

i

Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Patryk oszustem! W ostatnim 2465 odcinku wygada go najlepszy przyjaciel. Agata straci ostatnie złudzenia

Koniec Barw szczęścia. Patryk oszustem! W ostatnim 2465 odcinku wygada go najlepszy przyjaciel. Agata straci ostatnie złudzenia

2021-06-07 12:49

W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) okaże się jednym, wielkim oszustem! Sam się do tego zresztą otarcie przyzna. Po powrocie z Francji nie będzie miał siły dłużej udawać. Sytuacja z Agatą (Natalia Zambrzycka) stała się koszmarna, a on będzie miał dość własnych problemów. Koniec "Barwy szczęścia" zapowiada się dla młodego Jezierskiego okrutnie. Tylko Justinowi (Jasper Sołtysiewicz) wyjawi sekret, który po ujawnieniu, może go zniszczyć. Agata nie będzie miała już żadnych złudzeń.

"Barw szczęścia" odcinek 2465 - piątek, 11.06.2021, o godz. 20.05 w TVP2

Koniec "Barwy szczęścia" zapowiada się dla Patryka okrutnie. Wróci z Francji, gdzie odkrył przerażającą prawdę o wielkim przekręcie ojca i Jowity (Magdalena Żak). Wciągnęli go w handel podrobionymi winami. Młody Jezierski w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" nie wytrzyma i pójdzie rozmówić się z Kornelem (Jakub Bohosiewicz).

- Jesteśmy oszustami!(...) Nie mogę uwierzyć, że historia z wypadkiem na budowie niczego cię nie nauczyła...Nie minęło pół roku, a ty organizujesz kolejny przekręt! - wrzaśnie młody Jezierski, przyznając się tym samym, że on i jego rodzina to oszuści. - Nie mogłem stracić klientów! Przecież musimy z czegoś żyć... Zrobiłem to dla rodziny! - zacznie się tłumaczyć Kornel. - Zrobiłeś to, bo lubisz żyć w luksusie, ale nie masz zamiaru na to uczciwie pracować! - podsumuje ojca Patryk.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2462: Słodka zemsta Klary na podłej macosze. Zrówna Irenę z ziemią i nie da o sobie zapomnieć

Patryk w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" zwierzy się Justinowi (Jasper Sołtysiewicz), że jego jego rodzina przeholowała.

- (...) Mój stary wykręcił numer roku... - powie wkurzony chłopak. - A twoja matka i Jowita... wiedzą o tym? - zapyta Justin. - Pewności nie mam, ale chyba tak... - To słaba akcja.(...) Powiedziałeś staremu, że rzucasz robotę? - A co miałem zrobić? Uczestniczyć w tym przekręcie? - Masz moje poparcie... Też nie chcę się w tym babrać!

Justin w "Barwy szczęścia" będzie nalegał jednak, żeby kolega odezwał się do narzeczonej, z którą jest skłócony. On jednak zamiast do Agaty, odezwie się do Oliwki. Dowie się, że dziewczyny o nim gadały.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Majka załatwi Zduńskich na całego. Weźmie ich na litość, a potem pokaże prawdziwą twarz?

Justin w 2465 odcinku "Barwy szczęścia" będzie miał za to inne zmartwienia. Sławka (Ewelina Serafin), matka Patryka, nieustannie będzie go nękać. Młody Jezierski nie dość, że wyszedł na oszusta, stracił narzeczoną, zawiódł się na rodzinie, to jeszcze nie wie nic o dziwnej relacji swojej matki z kolegą. W 2465 odcinku "Barwy szczęścia" będzie chciał odezwać się do Agaty, pomimo że wmieszał się w ostry przekręt z winami, a Pyrka nie pochwala nielegalnych interesów. Niestety oboje zdecydują się na niewyjawianie swoich uczuć i nie dojdzie do pogodzenia się.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze