Barwy szczęścia. Koszmar u Jezierskich! Sławka poniżona w obecności służącej. Wyjdzie na jaw jej wstydliwy sekret

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Koszmar u Jezierskich! Sławka poniżona w obecności służącej. Wyjdzie na jaw jej wstydliwy sekret

Barwy szczęścia. Koszmar u Jezierskich! Sławka poniżona w obecności służącej. Wyjdzie na jaw jej wstydliwy sekret

2021-06-23 10:58

Sławka (Ewelina Serafin) w "Barwy szczęścia" rozpęta prawdziwe piekło! Kornel (Jakub Bohosiewicz) upokorzy ją przy służącej, a ona wpadnie w szał. Żabcia (Hanna Klepacka) dowie się o największym sekrecie szefowej, a wszystko przez jej męża! Kornel nie omieszka wytknąć żonie wstydliwych grzeszków, a Sławka w "Barwy szczęścia" będzie musiała się srogo tłumaczyć. Wyjdzie na kłamczuchę, a całą winę zrzuci na Anię. Gosposia tak narazi się Jezierskiej, że czeka ją najgorsze. Sławka nie zniesie tego upokorzenia.

Dramat Sławki w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021. Kornel upokorzy ją przed służącą 

W domu Jeziewrskich w "Barwy szczęścia" po wakacjach rozpęta się piekło. Wszystko przez Sławkę i jej wracającą obsesję na punkcie wagi. Już w minionym sezonie "Barwy szczęścia" męczyła Agatę (Natalia Zambrzycka), która próbowała ją odchudzić, ale jak widać, na niewiele się to zdało. Matka Patryka (Konrad Skolimowski) z przerażeniem odkryje, że znów stała się pulchniejsza. Od razu zgodni winę na gosposię.

- O matko, przepraszam, koniec z sosikami, od jutra wszystko będzie lajt, same warzywa na parze - obieca Anna. - Nie od jutra, tylko od zaraz. I zero smażonego. Ja się nie mogę tak stresować - powie stanowczo Sławka. 

Przeczytaj: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Nieoczekiwanie to Kornel w "Barwy szczęścia" stanie po stronie służącej i wytknie żonie jej obżarstwo. Stwierdzi, że on wręcz schudł od potraw Anny.

- Co ty sugerujesz? - zapyta się zirytowana Sławka. - Nie udawaj niewiniątka. Dobrze wiem, że nie potrafisz się opanować i podjadasz między posiłkami - wyrzuci jej mąż, ale nie zachowa dyskrecji. Żabcia usłyszy, że szefowa podjada i nie może się opanować. - Upokorzyłeś mnie - podsumuje wściekła kobieta, a Kornel narazi się na jej gniew. 

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

W "Barwy szczęścia" po wakacjach objadanie się Sławki nie będzie jedynym problemem Jezierskich. Gawron (Sebastian Stankiewicz) odwróci ich uwagę, bo znów zacznie paradować w ręczniku, z dmuchanym flamingiem pod pachą. Trochę speszy się na widok min szefostwa, a Sławka i Kornel nie ukryją zażenowania.

- Ciebie nie denerwuje ten typ paradujący po naszym domu w kąpielówkach? - zapyta poirytowany Kornel. - Zaczynam się czuć w tym domu jak w publicznym SPA - doda w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2021.

Tym sposobem wściekłość Sławki za docinki o jej wadze lekko zmaleje, ale kobieta i tak znów wpadnie w obsesję na swoim punkcie. 

Najnowsze