Barwy szczęścia, odcinek 2361: Agata zniszczy Sławkę. Matka Patryka oskarży ją o romans i narażenie życia jej syna

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2361: Agata zniszczy Sławkę. Matka Patryka oskarży ją o romans i narażenie życia jej syna

Barwy szczęścia, odcinek 2361: Agata zniszczy Sławkę. Matka Patryka oskarży ją o romans i narażenie życia jej syna

2021-01-11 20:41

W 2361 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) nie wytrzyma kolejnego nalotu Sławki (Ewelina Serafin). Bezczelna matka Patryka (Konrad Skolimowski) tym razem ubzdura sobie, że Pyrka to wredna oszustka, nierób i zagrożenie dla jej ukochanego synka. Oskarży ją o najgorsze, ale tym razem Agata nie da za wygraną. Tak jej dogada, że oburzona Sławka w 2361 odcinku "Barw szczęścia" wybiegnie z ogrodu Pyrków i zapowiada się na to, że długo nie będzie chciała mieć do czynienia z przyszłą synową.

"Barwy szczęścia" odcinek 2361 - poniedziałek, 11.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2361 odcinku "Barw szczęścia" Sławka rozpęta prawdziwe piekło Agacie. Odkąd Patryk wziął się za porządną robotę, prawie wcale nie ma go w domu i naprawdę ciężko zarabia. Jego matka uzna, że Pyrka go wykorzystuje i nie docenia. Wparuje do ogrodu Pyrków i przerwie rozmowę telefoniczną przyszłej synowej.

- Mój syn haruje na budowie jak zwykły robotnik, zdrowie dla ciebie naraża, a ty co?! Leżysz sobie na leżaczku i romansujesz z jakimś Mareczkiem! - Wygarnie Sławka na powitanie w 2361 odcinku "Barw szczęścia". 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta przerwie milczenie. Przyzna się Uli i Markowi co zrobiła z panem Hu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Agata nie pozostanie dłużna Sławce w "Barwach szczęścia". Zaatakuje kobietę i powie jej kilka ostrych słów.

- Proszę wytłumacz mi, dlaczego nie obchodzi cię twój przyszły mąż - zacznie nakręcać się Sławka.

- Mnie? To wy go wykorzystujecie! Gdzie jest Kornel? Patryk miał mu tylko pomagać! 

- Proszę! Cała Agatka! Niby taka niewinna, niby niczego nie potrzebuje, ale fajnie, niech chłopak haruje! - zagalopuje się w swych osądach Sławka.

Obie nie będą świadome, że w 2361 odcinku "Barw szczęścia" całą ich rozmowę słyszy Patryk.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

W 2361 odcinku "Barw szczęścia" Agata nie wytrzyma i wreszcie naprawdę dogada Sławce.

- A jakie ty masz obowiązki jako matka?! - Zapyta wściekła. Może wychowywać własne dzieci, dbać o nie? Myślisz, że to było fair jak zostawiłaś Patryka samego razem z siostrą? Interesowałaś się nimi, ciekawiło cię co u nich słychać? - Pyrce puszczą wszelkie hamulce.

- Jesteś podła! - Podsumuje Sławka.

Patryk w 2361 odcinku "Barw szczęścia" wtrąci się w ostrą kłótnię i rozdzieli obie panie. Stanie po stronie swojej narzeczonej, a jego matka obrażona i urażona wyjdzie. 

Najnowsze