Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oszust Jack aresztowany! Gabrysia dopnie swego i upokorzy go na oczach wszystkich

2023-08-08 10:12

Oszust Jack (Paweł Peterman) pójdzie siedzieć w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Gabrysia (Marta Juras) dopnie swego i doprowadzi do aresztowania mężczyzny. Upokorzy go na oczach wszystkich, ale on niczego się nie nauczy... Okaże się, że podły Jack to bezwzględna, okrutna osoba, która nie ma hamulców! Niedzielska wygra z oszustem, ale znów poczuje się fatalnie... W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach wyjdzie na jaw, że aresztowanie mężczyzny może nie przynieść ukojenia.

Jack aresztowany! Gabrysia upokorzy go w nowym sezonie "Barw szczęścia"

Oszusta Jacka wreszcie dosięgnie sprawiedliwość! Nie jest tajemnicą, że Gabrysia w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach, dostanie wręcz obsesji na punkcie dorwania byłego kochanka. W końcu rozkochał ją w sobie, podawał się za uczciwego żołnierza, a tak naprawdę chodziło tylko o głupie bajerowanie i kradzież! Dyrektorka nie zostawi tak tej sprawy, zacznie śledzić byłą partnerkę mężczyzny, by "po sznurku" dotrzeć do niego samego. W całą akcję zaangażuje się nawet Darek (Andrzej Niemyt), który wesprze przyjaciółkę podczas rozmów z Agnieszką (Aleksandra Mirecka). Początkowo kobieta nie pójdzie na współpracę, bo ogłosi, że dla niej Łysiak był wspaniały i rozstali się w zgodzie. Niedzielska udowodni jej jednak, że to kawał bandyty! 

Jak podaje portal światseriali.interia.pl, aresztowanie Jacka odbędzie się w 2833 odcinku "Barw szczęścia". Największą rolę w całym przedsięwzięciu odegra właśnie Agnieszka. Podpuszczona przez Gabrysię i Darka, umówi się z byłym partnerem na spotkanie. Na miejscu będzie czekała policja. Funkcjonariusze od razu zareagują, powalą podejrzanego na ziemię, a potem zakują w kajdanki. Cała sytuacja wydarzy się przed biurowcem, więc gapiów nie zabraknie. Niedzielska dopnie swego i na własne oczy przekona się, że Jack'a wreszcie dopada sprawiedliwość. 

- Wystawiłaś mnie! - krzyknie Jack do Agnieszki.

- Przepraszam, nie mogłam inaczej - rzuci wystraszona kobieta. 

- To przeze mnie wpadłeś. Nie przez nią - powie wprost Gabrysia i stanie twarzą w twarz z podłym draniem. 

Gabrysia odetchnie w 2833 odcinku "Barw szczęścia"

Niedzielska będzie mogła przyznać sama przed sobą, że akcja policji się udała. Jack trafi na przesłuchanie, a potem prawdopodobnie do więzienia. Szkoda tylko, że dyrektorka nasłucha się pod swoim adresem obelg, bo oszust zdąży wyzwać ją przed aresztowaniem... Nazwie ją głupią i naiwną, a to z pewnością dotknie kobietę. 

- Wiem, że zranił wiele kobiet, ale dla mnie zawsze był dobry. Mam mętlik w głowie - uzna po wszystkim Agnieszka, skołowana całą sytuacją. 

- Przynajmniej poznała pani prawdę o nim - westchnie Gabi.

- Taką straszną prawdę. Chyba wolałabym nigdy się o tym nie dowiedzieć - przyzna Agnieszka i nikomu nie będzie do śmiechu. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze