Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Darek wkroczy do misji ratowania Gabrysi! Tylko on może odwieźć Niedzielską od makabrycznego planu

2023-07-28 10:57

Darek (Andrzej Niemyt) wkroczy do akcji ratowania Gabrysi (Marta Juras) w "Barwach szczęścia" po wakacjach! Niedzielska przestanie sobie radzić z obsesyjnym myśleniem o oszuście Jacku (Paweł Peterman), a co więcej, posunie się nawet do chorego planu zemsty. Bliscy Gabrysi szybko zauważą, że nie dzieje się z nią dobrze, dlatego Darek zdecyduje się natychmiast przywrócić kobietę na właściwe tory. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" dopadnie Niedzielską i przemówi jej do rozumu. To starczy, żeby oprzytomniała?

Darek uratuje Gabrysię w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

Tylko Darek będzie w stanie przemówić Gabrysi do rozsądku w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej. Janicki zostanie zaalarmowany o dziwnym zachowaniu kobiety przez współpracowniczki w szkole. To Kujawiak (Karina Seweryn) i Beata (Anita Jancia) uznają, że z dyrektorką źle się dzieje. Nic dziwnego, skoro w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" dojdzie do bardzo podejrzanej sytuacji. Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Gabrysia poinformuje Kujawiak, że cierpi na duże migreny i nie jest w stanie wrócić do pracy, nawet mimo natłoku obowiązków. Potem skontaktuje się z nią Beata, by wybadać grunt i sama dowiedzieć się, czy dyrektorka naprawdę aż tak cierpi. Szybko wyjdą na jaw kłamstwa Niedzielskiej...

- Mam wrażenie, że ta migrena to zwykła wymówka - cytuje słowa Saganowskiej wspomniany portal. Poprzez rozmowę telefoniczną kobieta wyczuje, że Niedzielska wcale nie znajdowała się chora w domu. - Słyszałam ruch uliczny - stwierdzi.

- Po co by nas wprowadzała w błąd? - zdziwi się Kujawiak.

- Może nie jest jeszcze gotowa na powrót do pracy, ale wstydzi się do tego przyznać - zacznie zastanawiać się Beata. 

- Też czuję, że nadal sobie nie radzi. Oby to nie skończyło się jakąś tragedią - uznają obie i posuną się o krok dalej.

Saganowska nie zostawi tak tej sprawy i uzna, że najlepiej będzie poinformować o wszystkim Darka. 

Szybka reakcja Darka na obsesję Gabrysi w "Barwach szczęścia" po wakacjach pomoże Niedzielskiej?

I faktycznie, Darek dowie się o dziwnym zachowaniu Gabrysi, natychmiast zareaguje, by nie pakowała się w kłopoty. Świetnie wyczuje sprawę, gdyż Gabrysia będzie śledziła narzeczoną Jacka, by dotrzeć do oszusta. Okłamie wszystkich, że jest chora, a tak naprawdę nie oderwie się od próby odnalezienia mężczyzn, który uciekł z jej oszczędnościami. Kiedy zadzwoni do niej Darek, Gabrysia powie mu prawdę o śledztwie. 

- Zaraz tam będę. Czekaj na mnie w aucie i nie ruszaj się stamtąd - poprosi Darek i niedługo później zjawi się pod wskazanym adresem. 

- Albo przyłapiemy drania, albo w końcu zrezygnujesz - uzna mężczyzna, ale póki co nie wiadomo jeszcze, czy uda mu się odwieść Niedzielską od ryzykownych pomysłów. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze