Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Gabrysia i Darek doprowadzą do aresztowania Agnieszki. Była kochanka oszusta Jacka będzie uciekać przed policją!

2023-08-03 14:25

Szok! W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach, Gabrysia (Marta Juras) i Darek (Andrzej Niemyt) doprowadzą do aresztowania Agnieszki (Aleksandra Mirecka)! Najpierw porozmawiają z byłą kochanką oszusta Jacka (Paweł Peterman), która pójdzie w zaparte, że mężczyzna to dobry i uczynny człowiek, a potem odkryją zatrważającą prawdę! Niedzielska i Darek w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" wreszcie odnajdą światełko w tunelu, bo dopadną Agnieszkę, a stąd prosta droga do złapania Jacka. Kobieta spróbuje uciekać przed odpowiedzialnością!

Aresztowanie Agnieszki w "Barwach szczęścia" po wakacjach. Gabrysia i Darek dopną swego?

Niedzielska zrobi wszystko, by w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" złapać oszusta Jacka, który ją w sobie rozkochał, podawał się za amerykańskiego żołnierza, a potem okradł! Sprawa okaże się skomplikowana, ale Darek podejmie się wyzwania i spróbuje pomów w ujęciu kłamcy. W tym celu, razem z dyrektorką szkoły udadzą się na spotkanie z byłą kochanką Jacka. Ona zapowie, że ma jak najlepsze zdanie na temat mężczyzny, ale urwali kontakt. Wszystko to wyda się podejrzane, więc Darek nie odpuści. To on zawiadomi policję i doprowadzi do zatrzymania oszustki! Jak podaje portal światseriali.interia.pl, Darek stanie pod domem Agnieszki i na własne oczy zobaczy aresztowanie przez funkcjonariuszy. Gabrysia będzie w szoku, jak udało się przekonać policję, by zainteresowali się sprawą kobiety.

- Powiedziałem im, że ta kobieta może mieć wiedzę o człowieku, którego szukają. Nie dali się prosić - wyjaśni Janicki w 2831 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach. 

- Takich gnojków jak ten facet trzeba łapać i wsadzać do więzień - doda i wyjaśni Gabrysi, że nie może dłużej rozmawiać, bo policja właśnie wyprowadza Agnieszkę. Oszustka zauważy Darka i zacznie krzyczeć, że rzekomo ją nęka!

- Pana też zapraszamy na komendę. Niech pan jedzie za nami - oznajmi jeden z funkcjonariuszy. 

Agnieszka zostanie przesłuchana i wyjdzie na jaw, że kłamała w sprawie braku kontaktu z Jackiem

- (...) Czyli mieliśmy rację. Ale... Skoro są w kontakcie, to może go ostrzec i facet zniknie jak kamfora - uzna Gabrysia.

- Ma do niego sentyment. I żadnego powodu, żeby przeciwko niemu występować - wyszepcze.

- Teraz już ma. Są na to paragrafy. To może harda kobieta, ale na pewno nie głupia - uzna Darek. To będzie przełomowy krok w całym śledztwie. Wkrótce Jacek powinien odpowiedzieć za to, co nawyczyniał. Agnieszka nie da rady go dłużej chronić. 

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze

Materiał sponsorowany