Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oszust Jack naśle na Gabrysię swoją kochankę! Otumaniona Agnieszka zaatakuje Niedzielską

Gabrysia (Marta Juras) w "Barwach szczęścia" po wakacjach niezłomnie będzie poszukiwała śladów oszusta Jack'a (Paweł Peterman). Jej prywatne śledztwo przyniesie pewne rezultaty, ale skończy się dla niej fatalnie. Niedzielska nadal będzie w fatalnym stanie psychicznym po "romansie z amerykańskim żołnierzem", a tu jeszcze jego nowa kochanka Agnieszka (Aleksandra Mirecka) ją zaatakuje! Czy Jack w "Barwach szczęścia" naślę nową ofiarę, aby zniszczyła poprzednią? Sprawdź co już wiemy!

Barwy szczęścia. Śledztwo Gabrysi zakończy się tragicznie. Kochanka Jack'a zaatakuje Niedzielską

W "Barwach szczęścia" po wakacjach Gabrysia nie ustanie w poszukiwaniach oszusta Jack'a. "Amerykański żołnierz" omamił Niedzielską, szybko oświadczył się jej, a następnie zniknął. Zamiast niego w domu dyrektorki szkoły pojawił się kurier z przesyłką dla niego i żądaniem grubej kasy. A biedna Gabrysia zapłaciła... W końcu Niedzielska zrozumiała, że została perfidnie oszukana przez Jack'a i zaczęła śledzić jego ślady. Niestety, w 2831 odcinku serialu w ten sposób ściągnie na siebie nieszczęście!

Gabrysia w "Barwach szczęścia" wpadnie na trop nowej kochanki Jack'a i tak pozna Agnieszkę. I nie będzie to miłe spotkanie dwóch oszukanych kobiet. Nowa ofiara "żołnierza" będzie wyraźnie pod wpływem kochanka i Gabrysia nasłucha się od oszustek siejących oszczerstwa! Jak to wszystko się skończy dla Niedzielskiej?

Na spotkanie z Agnieszką w "Barwach szczęścia" Gabrysia na całe szczęście wybierze się z Darkiem (Andrzej Niemyt). Janicki nie puści roztrzęsionej przyjaciółki samej na spotkanie z kolejną kochanką Jack'a. I jak się okaże, bardzo słusznie, bo to cam spotka niewinną Niedzielską "o pomstę do nieba woła"! Przebieg tego spotkania jako pierwszy opisał swiatseriali.interia.pl. 

- Z oczywistych powodów potrzebowałam wsparcia - zacznie Gabrysia w "Barwach szczęścia", mając nadzieję, że z kobietą połączy ją wspólnota doświadczeń. - Chyba że przychodzi pani od Jacka... - Niedzielska będzie jednak czujna.

- Nie. Jestem tu we własnym imieniu. I nie od Jack'a, jeśli już, ale od Andrzeja. Andrzeja Łysiaka - zapowie Agnieszka i przejdzie do ataku. 

- Proszę sobie wyobrazić, że wspominam Andrzeja wyłącznie dobrze. Był troskliwy i opiekuńczy, a gdy zachorowała moja matka, zajmował się nią jak własną - zacznie trajkotać nowa kochanka oszusta.

- Na pewno mówimy o tej samej osobie? - zapyta Gabrysia. Agnieszka w odpowiedzi pokaże jej na telefonie swoje zdjęcia z "Jack'em".  

- To on. Bez wątpienia - potwierdzi Gabrysia i zapyta o powód ich rozstania.  .

- Nie byłam wtedy gotowa na poważny związek. Tylko dlatego. I czasem tego żałuję - wyszepcze nowa ofiara oszusta.

W tym momencie 2831 odcinka "Barw szczęścia" Darek zapyta, czy Agnieszka utrzymuje dalszy kontakt ze swoim byłym kochankiem.

- Zakończyliśmy związek i zerwaliśmy znajomość - odpowie Agnieszka i przejdzie do ataku. 

- On nie zasługuje na takie traktowanie. Nie jesteśmy już razem, ale nie pozwolę go oczerniać! 

Gabrysia jeszcze spróbuje poprosić Agnieszkę, aby zgłosiła się na policję i złożyła zeznania. W odpowiedzi kobieta zaśmieje się jej prosto w twarz!

- Odrzucił panią, a teraz się pani odgrywa i tyle. Czysty egoizm i mściwość!

- Była pani z nim, zna pani jego rodzinę, przyjaciół, ulubione miejsca... - poprosi jeszcze Gabrysia ze łzami w oczach.

- Każda informacja może być bardzo istotna - doda Darek.

- Proszę państwa, już podjęłam decyzję. Nie mam ochoty uczestniczyć w niczyjej prywatnej zemście, proszę mnie w to nie mieszać. Do widzenia! 

Jak Gabrysia w "Barwach szczęścia" poradzi sobie z emocjami po tak paskudnym spotkaniu z kobietą nasłaną przez oszusta "Jack'a"? Czy Darek pomoże przyjaciółce i pozna jego miejsce pobytu? Ujawniamy: Janicki wyjdzie z kawiarni za Agnieszką i będzie ją śledził! Dokąd go to zaprowadzi zobaczymy już niebawem w TVP2

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka i Kajtek znów będą parą! Kępski pójdzie w odstawkę i będzie po staremu

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze