M jak miłość

Seriale TVP wracają wcześniej! M jak miłość, Barwy szczęścia już w sierpniu

2023-08-01 20:18

Ulubione seriale TVP już w sierpniu! "M jak miłość" i "Barw szczęścia" zagoszczą w telewizji szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa. Widzowie zawsze czekali na wrzesień, bo to właśnie wraz z jesienią pojawiały się nowe odcinki ulubionych produkcji. Nastąpiły jednak zmiany! Przesunięcia w ramówce pod koniec sezonów spowodowały, że "M jak miłość" czy "Barwy szczęścia" pojawią się w telewizji szybciej? Kiedy oglądać "M jak miłość"? Kiedy nowy sezon "Barw szczęścia"? Na te pytania jest już odpowiedź!

"M jak miłość" i "Barwy szczęścia" już w sierpniu w TVP2!

Fani najpopularniejszych seriali TVP powinni bardzo ucieszyć się z fakt, że produkcje wracają wcześniej! Zazwyczaj trzeba było czekać aż do września, by dopiero na jesień oglądać nowe odcinki ulubionych seriali. Kiedy zatem wraca "M jak miłość" i "Barwy szczęścia" po wakacjach 2023? Okazuje się, że już w sierpniu! Nie trzeba będzie czekać do pierwszych dni września. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek kolejnych sezonów "M jak miłość" i "Barw szczęścia" ukaże się już 28 sierpnia! Jest to poniedziałek, a zmiany w godzinach i dniach emisji obu produkcji, nie będą miały miejsca. Oznacza to, że producenci obu hitów TVP, przywrócą seriale wcześniej, niż ktokolwiek przypuszczał. 

To nie koniec niespodzianek, bo jak podaje wspomniany portal, "Na dobre i na złe" też ma mieć premierę jeszcze pod koniec wakacji! 887 odcinek "Na dobre i na złe" ma pojawić się jeszcze w sierpniu, a dokładniej 30.08.2023 i to o nowej godzinie! 

Przypomnijmy, że pod koniec minionych sezonów "M jak miłość", "Barw szczęścia" czy "Na dobre i na złe" wywiązało się niemałe zamieszanie. Sezony zostały skrócone, a produkcje zakończyły się wcześniej niż planowano. Widzowie mieli obejrzeć 1735 odcinek "M jak miłość" jeszcze przed wakacjami, tak samo jak 2826 odcinek "Barw szczęścia" lub 887 odcinek "Na dobre i na złe". Nagła decyzja stacji telewizyjnej nie została do końca wyjaśniona, ale za to wszystko wskazuje na to, że hity TVP2 powrócą już z dniem 28 sierpnia 2023! 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze