Na dobre i na złe

Kiedy nowe odcinki Na dobre i na złe po wakacjach? Będzie nowa godzina emisji

2023-08-01 9:36

Wiemy, kiedy "Na dobre i na złe" wróci na antenę TVP2 z nowymi odcinkami po przerwie wakacyjnej! I dla wszystkich fanów serialu mamy bardzo dobrą wiadomość, gdyż na 887 odcinek wcale nie będą musieli tak długo czekać! Tyle tylko, że Telewizja Polska przygotuje dla nich inną "niespodziankę" w jesiennej ramówce! Ale spokojnie wcale nie chodzi o przyśpieszenie czy opóźnienie emisji jak miało to miejsce w końcówce obecnego sezonu, gdy uwielbiany medyczny serial podzielił losy "Barw szczęścia" i "M jak miłość" i zniknął szybciej niż miał, tylko o jego porę! O której godzinie będzie nadawane "Na dobre i na złe" po wakacjach? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kiedy oglądać 887 odcinek "Na dobre i na złe" w TVP2? Padła konkretna data i nowa godzina emisji!

Kiedy TVP rozpocznie nadawanie nowego sezonu "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej? Dla wszystkich fanów medycznego serialu mamy bardzo dobre wieści, gdyż nastąpi to szybciej niż mogli się spodziewać. A to dlatego, że Telewizja Polska już wcześniej narobiła niemałego zamieszania, gdy nagle przyśpieszyła swoją letnią ramówkę, przez co nie tylko "Na dobre i na złe", ale również "Barwy szczęścia" i "M jak miłość" zniknęły wcześniej niż miały! W efekcie widzowie zobaczyli ostatni 886 odcinek "Na dobre i na złe" 24.05.2023 roku, a nie 31.05.2023, kiedy miał zostać wyemitowany jeszcze 887 odcinek, od którego finalnie zacznie się nowy sezon! Tyle tylko, że na niego już wcale nie będą musieli tak długo czekać, ale za to spotka ich kolejna zaskakująca niespodzianka!

Jak podają wirtualnemedia.pl "Na dobre i na złe" wróci na antenę TVP2 już 30.08.2023 roku, a więc w ostatnie dni wakacji! To właśnie w tym czasie wystartuje jesienna ramówka TVP, do której wrócą uwielbiane seriale, a w tym oczywiście "Na dobre i na złe" z długo wyczekiwanym 887 odcinkiem! Tyle tylko, że nastąpi pewna zmiana, bo choć kultowy serial nieprzerwanie będzie emitowany w środy, to pojawi się na antenie nieco później, gdyż już nie o 20.50 czy 20.55 tylko 21.00! A wcześniej widzowie z pewnością zobaczą "Kulisy Na dobre i na złe" poprzedzone nowym odcinkiem innego hitu TVP - "Barwami szczęścia". A co wydarzy się w 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach?

W 887 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach Krzysiek (Mateusz Damięcki) przywiezie ocalonego i nieprzytomnego Kubusia (Wiktor Trojan) do Leśnej Góry! Lekarze rozpoczną dramatyczną walkę o syna Radwana, który nabawi się odmy płuc, a finalnie dojdzie również do sepsy. To wtedy ojciec chłopca przyzna się Aśce (Monika Kaleńska), że zamordował porywacza Kubusia, a Gawryło każe mu siedzieć cicho! Poza tym, w 887 odcinku "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej pogłębi się współpraca chemiczki Sary (Agnieszka Kawiorska) z Falkowiczem (Michał Żebrowski)! Tym bardziej, że Andrzeja będą fascynować nie tylko same badania, ale również i ich autorka!

Koniec Na dobre i na złe. Aktorzy zagrali już ostatnie sceny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze