Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka i Kajtek znów będą parą! Kępski pójdzie w odstawkę i będzie po staremu

W "Barwach szczęścia" po wakacjach twórcy mocno stawiają na młodych bohaterów. To właśnie wokół nich kręcić się będą najważniejsze wydarzenia i wydaje się, że Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) będzie w samym ich centrum. To Zbrowska, niczym gwiazda wynurza się z tłumu młodych mężczyzn w nowej czołówce "Barw szczęścia". Którego z nich ostatecznie wybierze? Wygląda na to, że bajecznie bogaty Kępski (Jakub Sokołowski) może przegrać z bezdomnym Kajtkiem (Jakub Dmochowski)! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Oliwka rzuci milionera dla bezdomnego? Powrót do Kajtka wysoce prawdopodobny 

W "Barwach szczęścia" po wakacjach ostro zamiesza się w życiu romansowo-towarzyskim młodych bohaterów. Do nowej czołówki serii dołączyli Renata (Anna Mrozowska) z Kodurem (Oskar Stoczyński), Dominika (Karolina Chapko) z Sebastianem (Marek Krupski) i Malwina (Joanna Gleń) z Hermanem (Maciej Raniszewski). Należne, osobne miejsce dostał najgorętszy romans ostatniego sezonu, czyli Natalia (Maria Dejmek) z Cezarym (Marcel Opaliński). Ale wygląda na to, że to wokół ślicznej manicurzystki Oliwki zadzieje się najwięcej.

Kajtek w "Barwach szczęścia" zostanie bez dachu nad głową. Oliwka jako pierwsza zauważy, że w życiu jej dawnego ukochanego źle się dzieje i postanowi mu pomóc. Cieślak ostatecznie zamieszka z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) i byłym kochankiem Zbrowskiej, Patrykiem (Konrad Skolimowski). Ale pracę znajdzie mu Oliwka w hotelu Stańskich, więc widywać znów będą się codziennie...

Już w 2828 odcinku "Barw szczęścia" randka Oliwki i Kępskiego zostanie przerwana przez pojawienie się Kajtka. Pozostaje kwestią czasu, jak szybko serce pięknej dziewczyny znów mocniej zabije do byłego narzeczonego. A może Kępski ujawni jakiegoś "asa z rękawa" i pokona konkurenta? Przekonamy się już w sierpniu w TVP2.  

Nie przegap: Seriale TVP wracają wcześniej! M jak miłość, Barwy szczęścia już w sierpniu

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Najnowsze