Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2961: Emil wywinie Hubertowi niezły numer! W zemście za matkę zastawi jego ukochaną gitarę

2024-02-24 20:55

W 2961 odcinku "Barw szczęścia" Emil (Artem Malashchuk) wywinie Hubertowi (Marek Molak) niezły numer. Wszystko przez miłosne zawirowania Asi (Anna Gzyra) z Pyrką, przez które ucierpi chłopczyk i Marysia (Nina Szumowska). Emil początkowo bardzo ucieszy się z możliwości nauki gry na gitarze, ale w 2961 odcinku "Barw szczęścia" Joasia odkryje, że syn zrobił straszną głupotę! Emil zastawi instrument Pyrki, a kobieta będzie zmuszona odzyskiwać sprzęt. Po czymś takim Hubert na dobre zakończy romansowanie z Asią?

"Barwy szczęścia" odcinek 2961 - czwartek, 14.03.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2961 odcinku "Barw szczęścia" Emil nie popisze się przed matką. Jak informowaliśmy, Joasia z synem wyprowadzą się od Pyrków podczas pobytu Huberta u Klary (Olga Jankowska) w USA. Agata (Natalia Zambrzycka) ostro nagada Sokalskiej, bo od początku nie była przychylna temu romansowi. Tym bardziej, że Klara dowie się o pocałunkach, a siostra Huberta wpadnie w przerażenie, że bratowa zniszczy go w sądzie. Zresztą słusznie, bo zdrada to dobry argument dla sędziego, by powierzył opiekę nad Marysią tylko dla Klary. Tego Agata nie zniesie, więc niemal wygoni Asię z domu.

Emil początkowo nie będzie wiedział, co tak naprawdę zachodzi między mamą a Pyrką. Zaabsorbuje go gra na gitarze, dlatego Hubert pożyczy chłopcu swoją gitarę, by w ten sposób szkolił swoje umiejętności. Niestety instrument stanie się "kością niezgody", bo do Emila dojdzie wreszcie, co mniej więcej łączyło mamę z ratownikiem. Mało tego, wścieknie się, bo kochanem mamy odwoła wspólne lekcje. To akurat będzie spowodowane złością Agaty, która nagada bratu o tym, iż w ogóle nie powinien utrzymywać kontaktu z Sokalskimi, gdyż Klara tylko na to czeka. 

Zdenerwowany Emil w 2961 odcinku "Barw szczęścia" zastawi gitarę w lombardzie. Z pomocą w tej sprawie przyjdzie Tolek (Marek Siudym). W ten sposób chłopiec zdobędzie gotówkę na spłatę długu u Emilki (Jessica Frankiewicz). Dzieciaki założyły się bowiem o płeć rodzeństwa dziewczynki. Emilka zgadała, że Malwina (Joanna Gleń) urodzi dziewczynkę. 

Kiedy Asia dowie się o zastawieniu instrumentu, zrobi wszystko byle tylko odkupić gitarę. Na szczęście uda jej się wyjąć sprzęt z lombardu i zwrócić Hubertowi z przeprosinami. Emil sprowadzi na wszystkich kłopoty, ponieważ wysłany przez Klarę detektyw tylko czeka na jakąkolwiek okazję zrobienia zdjęć Asi i Hubertowi. 

Barwy szczęścia, odcinek 2947: Niesamowite śledztwo Paulinki i Ksawerego. Mariusz zniszczy Kasię i Łukasza?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze