Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2958: Koszmar Huberta z Klarą nigdy się nie skończy?! Fani mówią dość! - ZDJĘCIA

W 2958 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) przekona się, że jego koszmar z Klarą (Olga Jankowska) nie tylko się nie skończy, ale wręcz nabierze nowego rozpędu! Pyrka spotka się ze swoim adwokatem i Klemens (Sebastian Perdek) nie będzie miał dla niego dobrych wieści. Co gorsze, Klara zdobędzie nowe dowody na zdradę męża 2958 odcinku "Barw szczęścia"! Fani serialu mają serdecznie dość przedłużającego się wątku żony Pyrki. Sprawdź szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2958 - poniedziałek, 11.03.2024, o godz. 20.10 w TVP2

W 2958 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie musiał spotkać się z adwokatem, bo zauważy, że cały czas jest śledzony! Nikt nie będzie miał wątpliwości, że to Klara nasłała na niego detektywa i zdobywa dowody jego zdrady. Wygląda na to, że Agata (Natalia Zambrzycka) ma rację, tłumacząc bratu, że na nowy związek jest jeszcze za wcześnie, bo Klara przez to może odebrać mu Marysię (Nina Szumowska)! 

Klemens w 2958 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie miał dobrych wieści dla Huberta. Ze słów prawnika jasno będzie wynikać, że Pyrkę czeka paskudny, a co gorsze długi rozwód z Klarą. Jeżeli jeszcze dodać do tego zbierane przez żonę dowody zdrady męża, Huberta czeka koszmar!

Okaże się też w 2958 odcinku "Barw szczęścia", że Pyrka ma rację i jest śledzony. Widzowie zobaczą, że kiedy Hubert spotka się z Asią (Anna Gzyra), aby przekazać jej gitarę dla Emila (Artem Malashchuk), detektyw z ukrycia zrobi im zdjęcia!

Tymczasem fani "Barw szczęścia" mają dość przedłużającej się afery z Klarą. Porzuciła rodzinę dla kariery, żyje w USA, niech da wreszcie Pyrkom spokój. Na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pod ZDJĘCIEM rodzinnym Huberta z Asią, Marysią i Emilem poleciały ostre komentarze. 

- Bardzo będę tęskniła za Hubertem a Marysia niech zmądrzeje i niech zacznie szanować i kochać swoją przyszła mame i swojego przyszłego brata bo oni niedługo będą jej rodzina. Oni ja będą kochali z całego serca i sił nie to co Klara. Kiedyś Marysia zda sobie sprawę że matka która dwukrotnie porzuca swoje dziecko nie jest matka bo bycie matka to nie tylko fizjologia!

- Niech i Hubert bd szczęśliwy z Asią no tego im życzę oby byli razem i niech wątek z klara się w końcu skończy bo ile można w kołko to samo skoro nie gra już kilka lat. 😊

- Aktorka już nie gra w serialu, odeszła, a nadal nie potrzebnie jest ten wątek o Niej

- Oczywiscie, ze watek niepotrzebny skoro nie ma Klary.

Barwy szczęścia. Natalia pożegna się z Klemensem! To on przejmie jej kancelarię
Listen on Spreaker.
Najnowsze