Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2794: Stawicki zniszczy wieczór kawalerski Sebastiana! Powie o śmierci Anety - ZDJĘCIA

2023-04-07 20:14

W 2794 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć), Damian (Michał Lesień-Głowacki) i Marcin (Oskar Stoczyński) wyprawią Sebastianowi (Marek Krupski) niezapomniany wieczór kawalerski. I to nie tylko dlatego, że Kowalski otrzyma wymarzony prezent, ale przede wszystkim przez to, że pojawi się na nim nieproszony gość, który zniszczy wszystko! W 2794 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) odbierze przyjaciołom dalsze chęci do świętowania. Tym bardziej, że wszystkich wstrząśnie zaskakująca informacja o śmierci Anety (Zofia Zborowska-Wrona), a w szczególności Złotego, który przed laty miał brać z nią ślub... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2794 - piątek, 7.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2794 odcinku "Barw szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) i Sebastian będą świętować ostatnie dni wolności przed ślubem. Z tego względu Renata (Anna Mrozowska) zorganizuje dla przyszłej panny młodej skromny wieczór panieński w "Feel Good", z kolei Marek, Damian i Marcin ruszą w miasto i zabiorą przyszłego pana młodego na szalony wieczór kawalerski. Przyjaciele najpierw podarują narzeczom wyjątkowe prezenty, gdyż Dominika otrzyma przepiękny złoty wisiorek, zaś Sebastian wymarzony vocher na wyprawę nurkową na Karaiby, a następnie przystąpią do celebrowania. Panie zdecydują się na spokojną kolację, zaś panowie zaczną rundkę po najlepszych lokalach, gdzie w 2794 odcinku "Barw szczęścia" na ich nieszczęście niespodziewanie natkną się na Stawickiego!

W 2794 odcinku "Barw szczęścia" nikt nie ucieszy się z widoku Zbyszka, który oczywiście powita przyjaciół z niezwykłą serdecznością. Co więcej, nawet nikt nie będzie chciał z nim rozmawiać, gdyż Sebastian wciąż będzie miał do niego uraz, po tym jak potraktował jego ukochaną w salonie sukien ślubnych, Damian doskonale będzie pamiętał jak w przeszłości potraktował Dominikę, zaś Marek będzie wiedział, że to za niego finalnie wyszła jego niedoszła żona Aneta, ale to on jako pierwszy podejmie z nim dialog!

- Co za spotkanie... Dobry wieczór - przywita się Stawicki.

- Wieczór jak wieczór - skwituje Marek.

Oczywiście, Stawicki w 2794 odcinku "Barw szczęścia" tak łatwo się nie zrazi i zacznie wypytywać znajomych o powody świętowania. Tym bardziej, że podsłucha ich rozmowę w lokalu, dzięki czemu szybko domyśli się, że chodzi o wieczór kawalerski Sebastiana! I zaskakująco dla wszystkich życzy mu wszystkiego najlepszego!

- Jakaś specjalna okazja? Słyszałem, jak wznosiliście toasty. Kawalerski, tak? - zainteresuje się.

- A i owszem - przyzna Sebastian.

- Super, wszystkiego dobrego na nowej drodze... Moja taksówka, do zobaczenia - pożegna się.

Życzenia Zbyszka w 2794 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie poprawią nastroju Sebastiana, a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej go dobiją. Szczególnie, że już sam widok damskiego boksera doprowadzi go do szału tak samo jak Damiana. Wówczas Marek postanowi nieco rozładować atmosferę i uspokoi przyjaciół, że Aneta z pewnością trzyma tyrana na krótkiej smyczy, ale wtedy jeszcze nie będzie świadome, że najgorsze będzie dopiero przed nim...

- Nie myślałem, że jeszcze kiedyś tego gnoja spotkam - zdenerwuje się Kowalski.

- Ja też nie. Doktorek, przemocowiec - doda Damian.

- A moja była dziewczyna, Aneta, wyszła za niego i myślę, że ona nie dałaby sobie wejść na głowę - uzna Złoty.

W tym momencie w 2794 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian zda sobie sprawę, że Marek nic nie wie o tragicznej śmierci Anety, która zginęła porażona prądem w czasie wspólnych wakacji ze Zbyszkiem na Bali. Kowalski uzna, że nie może ukrywać tego przed swoim przyjacielem i zdecyduje się wyznać, że Aneta nie żyje, jednak wybierze sobie na to najgorszy moment, który nie tylko zepsuje resztę ich kawalerskiego, ale również wpłynie na ich ślub i czas tuż po nim...

- To ty nic nie wiesz? - zagai go Sebastian.

- A o czym? - zdziwi się Marek.

- Aneta nie żyje. Zginęła na wycieczce, gdzieś w tropikach... - zdradzi mu.

- Co ty mówisz?! - dopyta jeszcze bardziej zszokowany.

- Przykro mi - zakończy smutno.

Barwy szczęścia, odcinek 2785: Ostatnie przygotowania do ślubu Dominiki i Sebastiana
Najnowsze