Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2752: Stawicki umyślnie zabił Anetę?! Dominika nie będzie miała wątpliwości - ZDJĘCIA

2023-01-26 11:41

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 7.02.2023 o 20.10 w TVP2) Dominika (Karolina Chapko) pozna szokujące okoliczności śmierci Anety (Zofia Zborowska-Wrona)! Stawicki (Piotr Borowski) zjawi się w "Feel Good" i wyjaśni byłej kochance, że Dylska zginęła w straszliwym wypadku, o którym zadecydował jeden głupi ruch. W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Dominika postanowi zagłębić się w temat i odnajdzie artykuł, z którego dowie się, w jaki sposób zginęła Aneta! Wówczas dla kelnerki stanie się jasne, że śmierć Dylskiej wcale nie musiała być przypadkowa i Stawicki mógł maczać przy niej palce! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2752 - wtorek, 7.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Zbyszek odwiedzi Dominikę w "Feel Good" i postanowi szczerze porozmawiać z byłą kochanką, która przypadkiem nakryje go już u boku innej! Zdradzamy, że w trakcie zakupów kelnerka wpadnie na Stawickiego i pielęgniarkę Kamę (Natalia Jędruś), których przyłapie na pocałunku! Wówczas Dominika od razu pomyśli, że małżeństwo Zbyszka długo nie przetrwało, a lekarz już znalazł sobie pocieszenie, co Stawicki postanowi niezwłocznie sprostować. W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Zbyszek poprosi Dominikę o chwilę rozmowy, w czasie której zacznie przekonywać byłą kochankę, że naprawdę się zmienił, a na potwierdzenie swoich słów nawet przeprosi ją za wyrządzone krzywdy w przeszłości! Jednak Dominikę wciąż będzie trapił temat Anety, który nie będzie pasował do przemiany Zbyszka...

W 2752 odcinku "Barw szczęścia" Dominika będzie przekonana, że Zbyszek porzucił Anetę dla młodszej kochanki, jednak prawda okaże się być zupełnie inna! Stawicki przyzna kelnerce, że Dylska zginęła w tragicznym wypadku, w czasie ich bajecznych wakacji przez jeden głupi błąd, ale jeszcze nie będzie w stanie dokładnie powiedzieć, co stało się rok temu...

- Nie wyszło wam z Anetą? - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

- Aneta nie żyje... Byliśmy na wakacjach. W raju... Samo szczęście i nagle się skończyło. Jeden głupi ruch i... - spróbuje wyjaśnić Stawicki.

Wtedy w 2752 odcinku "Barw szczęścia" Dominika okaże Zbyszkowi wyrazy współczucia, a on zacznie jej się żalić jakby sam miał coś na sumieniu. W pewnym momencie Stawicki jednak utnie rozmowę, jak gdyby nie chciał zbyt dużo powiedzieć, po czym podziękuje byłej kochance i wyjdzie, jednak jej sprawa śmierci Anety wciąż nie da spokoju!

- Przykro mi - szepnie kelnerka.

- Straciłem wszystko. Może nawet zasłużyłem na to, ale Aneta na pewno nie zasłużyła... Dziękuję, że mnie wysłuchałaś i przyjęłaś przeprosiny. Pójdę już... Trzymaj się i wszystkiego dobrego - przyzna.

Chwilę później w 2752 odcinku "Barw szczęścia" Dominika zacznie szukać informacji na temat wypadku Anety w Internecie i szybko trafi na ciekawy artykuł, który dokładnie opisze tragiczne okoliczności śmierci Dylskiej. Wówczas wyjdzie na jaw, że żona Zbyszka została porażona prądem tuż po tym jak do wanny wpadła podłączona do gniazdka suszarka. Wtedy ukochana Sebastiana (Marek Krupski) przypomni sobie słowa Zbyszka o jednym głupim ruchu i od razu przyjdzie jej na myśl w 2752 odcinku "Barw szczęścia", że śmierć Anety wcale nie musiała być nieszczęśliwym wypadkiem i Stawicki mógł mieć w niej swój udział!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze