Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2751: Dominika nakryje Stawickiego z nową kochanką! Zostawi Anetę i weźmie się za koleżankę Huberta – ZDJĘCIA

2023-01-19 20:36

W 2751 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 6.02.2023 o 20.10 w TVP2) wróci Stawicki (Piotr Borowski), ale nie pojawi się sam! Jednak u jego boku wcale nie pojawi się żona Aneta (Zofia Zborowska-Wrona), z którą próbował ułożyć sobie życie na Malcie, a koleżanka Huberta (Marek Molak), pielęgniarka Kama (Natalia Jędruś)! W 2751 odcinku „Barw szczęścia” Dominika (Karolina Chapko) przyłapie Zbyszka w towarzystwie nowej kochanki i zrozumie, że egoistyczny urolog nie zmienił się nic a nic! Narzeczona Sebastiana (Marek Krupski) od razu pomyśli, że znalazł sobie kolejną ofiarę, ale on nie odpuści również i jej! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2751 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

To już pewne, że w 2751 odcinku „Barw szczęścia” wróci Zbyszek Stawicki o czym już jakiś czas temu informowaliśmy jako pierwsi. Co prawda, urolog wróci do Polski sam bez swojej żony Anety, ale długo nie będzie narzekał na samotność, gdyż szybko znajdzie sobie nową kochankę. Jednak co stanie z Dylską? Przypomnijmy, że Aneta i Zbyszek zdecydowali się pobrać z racji podobnych perspektyw życiowych i doświadczeń. Oboje planowali stworzyć dom i mieć gromadkę dzieci, jednak Stawicki wyraźnie zastrzegł sobie, że gdy coś pójdzie nie po jego myśli, to po prostu się rozstaną. Wówczas Dylska przystała na taki układ i jak okaże się w 2751 odcinku „Barw szczęścia” ten scenariusz najprawdopodobniej się spełni, gdyż Zbyszek wróci z Malty sam. A to dlatego, że Zosia Zborowska-Wrona otwarcie zapowiedziała, że nie wróci do żadnej produkcji TVP, póki władza w Polsce się nie zmieni, zatem na próżno doszukiwać się jej powrotu!

Jednak w 2751 odcinku „Barw szczęścia” Stawicki długo nie będzie rozpaczał po rozstaniu z żoną i szybko znajdzie sobie pocieszenie. Zbyszek wróci do pracy w szpitalu i właśnie tam pozna swoją kolejną kochankę, którą okaże się pielęgniarka Kama, dobra znajoma Huberta, załatwiająca mu we wspomnianej placówce warsztaty dla kobiet w ciąży. W 2751 odcinku „Barw szczęścia” Zbyszek będzie tak napalony na młodą pielęgniarkę, że nie powstrzyma się nawet w pracy, a co dopiero mówić o miejscach publicznych, gdzie właśnie przed jednym ze sklepów nakryje ich Dominika! Kelnerka będzie zszokowana widokiem dawnego kochanka w ramionach innej i od razu pomyśli, że egoistyczny Stawicki nic się nie zmienił, przez co nie wyszło mu małżeństwo z Dylską, w związku z czym znów znalazł sobie następną służącą!

W 2751 odcinku „Barw szczęścia” Dominika przypadkiem natknie się na kochanków, co nie ujdzie uwadze Zbyszka, który nie przejdzie, wobec tego obojętnie. Stawicki znów zacznie nachodzić byłą kochankę w „Feel Good” i koniecznie będzie chciał z nią porozmawiać, na co kelnerka ostatecznie się zgodzi, ale wcale nie będzie miała ochoty słuchać mężczyzny, który potraktował ją jak rzecz, a następnie wyrzucił jak tylko mu się znudziła. W 2752 odcinku „Barw szczęścia” Zbyszek nie odpuści Dominice, a o los przyjaciółki poważnie zmartwi się Renata (Ania Mrozowska), która spróbuje dowiedzieć się od niej czego chciał od niej Zbyszek! Co takiego usłyszy ukochana Kodura (Oskar Stoczyński)? Tego dowiemy się już niebawem!  

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze