Barwy szczęścia. Podły Stawicki wróci do kraju, ale bez Anety! Co się stanie z żoną Zbyszka w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Podły Stawicki wróci do kraju, ale bez Anety! Co się stanie z żoną Zbyszka w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Podły Stawicki wróci do kraju, ale bez Anety! Co się stanie z żoną Zbyszka w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

2022-06-21 11:27

Powrót Zbyszka Stawickiego do "Barw szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach 2022 będzie ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich! Czarny charakter, podły, wyrachowany Stawicki, który dla swoich kochanek był prawdziwym tyranem znów wkroczy do gry. Piotr Borowski zapowiedział, że wraca do "Barw szczęścia" po długiej przerwie. Ale u boku Stawickiego nie będzie już żony Anety (Zofia Zborowska), która przekonał do ślubu tuż po tym jak zabawił się kosztem byłej prostytutki Dominiki (Karolina Chapko). Co się stanie z Anetą? Dlaczego Stawicki wróci sam i jak jego pojawienie się wpłynie na życie Dominiki? Poznaj szczegóły!

Powrót Zbyszka Stawickiego do "Barw szczęścia" po wakacjach 2022

Piotr Borowski odszedł z "Barw szczęścia" półtora roku temu, kiedy z serialem pożegnała się także Zofia Zborowska. Scenarzyści zakończyli wątek Stawickiego i Anety w momencie, gdy planowali ślub, podróż na Maltę i nowe wspólne życie. Przed wyjazdem Aneta zgodziła się zostać żoną Zbyszka, choć doskonale wiedziała w co się pakuje, bo poznała już prawdziwą twarz kochanka. Kiedy jeszcze był z Dominiką, wymuszał na niej seks, absolutne podporządkowanie się jego woli. Poniżał byłą prostytutkę, która liczyła na to, że zostanie narzeczoną znanego lekarza urologa i wezmą ślub. Doszło nawet do tego, że Stawicki uwięził ją w domu, odciął od swoich pieniędzy.

Zanim Stawicki i Aneta odeszli z "Barw szczęścia", przyszła żona Zbyszka poznała jego prawdziwe zamiary. Bez ogródek uprzedził ją, że po ślubie w każdej chwili może zabrać jej dzieci i wyrzucić ze swojego życia, jeśli coś pójdzie nie po jego myśli. A mimo to wykształcona, inteligenta i pewna siebie dentystka zgodziła się na takie warunki. Ślubu Stawickiego i Anety nie pokazano w "Barwach szczęścia". Ale kiedy kilka miesięcy po wyjeździe Zbyszek odwiedził Dominikę i kolejny raz zrobiłz niej wariatkę, wspominał, że ma żonę i świetnie im się układa.

Nie przegap: Rewolucyjne zmiany w Barwach szczęścia. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

Dlaczego Stawicki wróci do "Barw szczęścia" bez Anety?

Co zatem w nowym sezonie "Barw szczęścia" stanie się Anetą, że Stawicki wróci sam do kraju? Tego Piotr Borowski na swoim profilu na Instagramie nie ujawnił. Jednej ze swoich fanek odpowiedział jednak na komentarz, gdy internautka wspomniała, że brakuje Stawickiego w serialu. "Szkoda, że nie występuje Pan już w Barwach szczęścia. Bardzo lubiłam wątek Pana bohatera mimo że to był czarny charakter" - napisała. "I tu Panią zaskoczę!Stawicki wraca?" - ogłosił Borowski.

Powrót Anety do "Barw szczęścia", a tym samym Zborowskiej do obsady serialu nie jest jednak możliwy. Kiedy Zborowska pożegnała się, było jasne, że za jej decyzją stoi niechęć do władzy PiS i TVP. Zapowiedziała, że wróci do roli Anety, ale pod jednym warunkiem i postawiła sprawę jasno! Dlatego Anety nie będzie już przy Stawickim w nowym sezonie "Barw szczęścia". Czy ich małżeństwo się rozpadnie? Na razie nie wiadomo. Być może Stawicki będzie nadal mężem Anety, ale jej postać nie pojawi się na ekranie. 

Sprawdź też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia

Piotr Borowski nie pochwalił się jeszcze zdjęciami z "Barw szczęścia" po wakacjach 2022, ani też nie zdradził dalszych losów Stawickiego. Wszystko na razie objęte jest tajemnicą, bo Zbyszek wróci dopiero późną jesienią. Niewykluczone, że znów namiesza w życiu Dominiki, a może nawet Bożeny Stańskiej (Marieta Żukowska), którą też chciał kiedyś uwieść.

Barwy szczęścia, odcinek 2332 ZWIASTUN. Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze