Rewolucyjne zmiany w Barwach szczęścia. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Rewolucyjne zmiany w Barwach szczęścia. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

Rewolucyjne zmiany w Barwach szczęścia. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

2022-06-15 21:34

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2022 zabraknie wielu aktorów, których bohaterowie dostarczali wzruszeń w zakończonym sezonie serialu! To już pewne, że z obsadą "Barw szczęścia" pożegnało się na zawsze wiele postaci. Niektórzy zmarli, inni wyjechali i już nie wrócą. W nowym sezonie "Barw szczęścia" nie zobaczymy na pewno Izabeli Zwierzyńskiej, bo Iwona Pyrka wyjechała do USA i odeszła z obsady. Taki sam los spotkał Patryka Pniewskiego, czyli Józka Sałatkę. Poza tym po śmierci czterech aktorów na ekranie zabraknie m.in. seniorów z rodziny Pyrków. Sprawdź co już wiemy o odejściu gwiazd i zmianach w obsadzie "Barw szczęścia" po wakacyjnej przerwie.

Kto odejdzie z "Barw szczęścia" w nowym sezonie po wakacjach 2022? Którzy bohaterowie nie wrócą już do obsady?

Obsada "Barw szczęścia" zmieni się w nowym sezonie po wakacjach 2022. Od dawno wiadomo o odejściu znanych postaci z serialu, a gwiazdy "Barw szczęścia" na swoich profilach na Instagramie nie ukrywają wcale, że w minionym sezonie pożegnali się z produkcją już bezpowrotnie. Niestety śmierć aż czterech ważnych aktorów z obsady "Barw szczęścia" wymusiła na scenarzystach wprowadzenie zmian w losach nie tylko ich bohaterów, ale także ich bliskich z ekranu.

W zakończonym sezonie "Barw szczęścia" odeszli na zawsze śp. Krzysztof Kiersznowski, Jan Pęczek, Paweł Nowisz i Jolanta Lothe, ale nie wszyscy nieżyjący już artyści zmarli także w serialu. Śmierć spotkała tylko Zenka Grzelaka, którego grał śp. Pęczek. Stefan Górka wyjechał do Norwegii kiedy choroba Kiersznowskiego nie pozwoliła mu dalej pracować. Wątek Fryderyka i Teresy Struzików został wyciszony i zwyczajnie nie pojawiają się już w rodzinie Pyrków, a wnuki nie odwiedzają ich już w domu opieki dla seniorów.

Nie przegap: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2022 - ZDJĘCIA

Z obsady "Barw szczęścia" odeszli także aktorzy, którzy podjęli decyzję o rozstaniu z serialem, w którym występowali od wielu lat. Tak zdecydowała Izabela Zwierzyńska, której bohaterka Iwona Pyrka z narzeczonym Tomaszem Kępskim (Jakub Sokołowski) i córką Wioletką (Aurelia Żarnowiecka) wyjechała na staż młodych lekarzy do USA. Także Patryk Pniewski pożegnał się z "Barwami szczęścia" na dłuższy czas. Józek Sałatka przeprowadził się do Anglii z córką Julcią ((Julia Staniszewska) i nową dziewczyną Zosią (Kinga Bobkowska). Na razie nie wiadomo czy i kiedy Józek wróci.

W minionym sezonie "Barw szczęścia" rodzinę Pyrków opuściła też Agata (Natalia Zambrzycka), która po rozstaniu z Patrykiem (Konrad Skolimowski) wyruszyła w podróż do Egiptu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Ale nieobecność Agaty nie potrwa długo. Na pewno wróci do rodzinnego domu w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2022.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2649: Powrót Reginy w nowym sezonie! Zostanie sama z synem Franka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

Wielkie powroty do "Barw szczęścia" uwielbianych bohaterów w nowym sezonie

Zmiany w obsadzie "Barw szczęścia" po wakacjach 2022 dotyczą też bohaterów, którzy wrócą po dłuższej przerwie na ekran. Już wiadomo z całą pewnością, że znów zobaczymy w serialu Reginę (Kamila Kamińska), a także Mariolkę (Agnieszka Mrozińska) oraz Kornela Jezierskiego (Jakub Bohosiewicz), który uciekł z kochanką Sandrą (Joanna Opozda) do Meksyku! Ale ojciec Patryka i Jowity (Magdalena Żak) przyjedzie do Polski sam, bez zachłannej, wyrachowanej kochanki.

Barwy szczęścia. Zaborski ujawni Karolinie co knuje z hotelem Stańskich. Będzie żerował na tragedii Bożeny i Bruna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze