Barwy szczęścia, odcinek 2638: Pożegnanie Agaty z Pyrkami. Zostawi rodzinę w najważniejszym momencie – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2638: Pożegnanie Agaty z Pyrkami. Zostawi rodzinę w najważniejszym momencie – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2638: Pożegnanie Agaty z Pyrkami. Zostawi rodzinę w najważniejszym momencie – ZDJĘCIA

2022-05-20 22:36

W 2638 odcinku „Barw szczęścia” Agata (Natalia Zambrzycka) opuści rodzinę Pyrków i wyjdzie do Egiptu. Rozstanie z Patrykiem (Konrad Skolimowski) i odwołany ślub sporo ją będą kosztować, przez co nie będzie miała ochoty na spędzanie świąt w rodzinnym gronie. Agacie będzie potrzebny reset, dlatego zdecyduje się zostawić rodzinę tuż przed Świętami Bożego Narodzenia! W 2638 odcinku „Barw szczęścia” odbędzie się uroczyste pożegnanie Agaty z Pyrkami, w czasie którego wymienią się prezentami i łzami, gdyż ostatnie spotkanie dostarczy wszystkim sporo wzruszeń!

"Barwy szczęścia" odcinek 2638 - piątek, 20.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2638 odcinku „Barw szczęścia” Agata postanowi opuścić rodzinę i wyjechać do Egiptu. Pyrka nie poradzi sobie z bolesnym rozstaniem Patrykiem, spowodowanym aresztowaniem Jowity (Magdalena Żak). Agata nie chciała przeznaczyć pieniędzy odłożonych na wesele na kaucję dla morderczyni, gdyż i tak nie wierzyła w jej niewinność. Postawa Pyrki wzburzyła Patryka, który nie dość, że wyprowadził się od Pyrków, to jeszcze zakończył ich związek i odwołał ślub. Agata długo nie mogła dojść do siebie po rozstaniu z Patrykiem i uznała, że musi wyjechać, gdyż nie jest jeszcze gotowa, aby spędzić rodzinne święta i udawać przed wszystkimi szczęśliwą. Pyrka postanowiła pójść w ślady siostry Iwony (Izabela Zwierzyńska) i wyjechać, ale oczywiście nie bez pożegnania, które w 2638 odcinku „Barw szczęścia” dostarczy wielu wzruszeń!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2638: Łukasz zarobi na tragedii Stańskich! Zrobi z Bruna kryminalistę i ośmieszy go na oczach całej Polski – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pożegnanie Agaty z rodziną w 2638 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2638 odcinku „Barw szczęścia” Agata będzie już pakować ostatnie waliki przed swoim wyjazdem do Egiptu. Co prawda, Pyrka nie wyjdzie na zawsze, ale zabierze tyle rzeczy jakby wskazywało, że już ma nie wrócić!

- Napakowałaś ubrań jakbyś się wybierała na miesiąc – zauważy Klara (Olga Jankowska).

- Dobra, weź tu ściśnij jakoś, to może się dopnie – stwierdzi Pyrka.

Agata w 2638 odcinku „Barw szczęścia” opuści rodzinę Pyrków tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, co szczególnie zmartwi Marysię (Nina Szumowska). Córka Klary i Huberta (Marek Molak) zasugeruje nawet, że powinni wybrać się razem z nią, ale Pyrka nie zgodzi się zostawić samych dziadków i Stasia (Olaf Kasprzyk).  

- A ty kochanie, dokąd się wybierasz? – spyta Klara, widząc walizkę Marysi.

- Do Egiptu, aby cioci nie było smutno bez Patryka – przyzna.

- Ale wiesz kochanie. Jak ty polecisz ze mną, to wtedy rodzicom będzie smutno – stwierdzi Agata.  

- No to lećmy wszyscy – zaproponuje.

- A co z dziadkami? Wujkiem Stasiem? Nie możemy zostawić ich samych – wyjaśni jej Pyrka.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka ośmieszona przez Kajtka! Wszystko rozegra się na oczach Patryka – ZDJĘCIA

Wtedy w 2638 odcinku „Barw szczęścia” w domu zjawią się Hubert i Staś z przepiękną choinką, która wywoła smutek na twarzy Agaty. Jednak Pyrka nie zmieni swojej decyzji co do wyjazdu, ale nie zostawi bliskich z pustymi rękami i wręczy im prezenty, które kupiła jeszcze przed Wigilią.

- U mnie Mikołaj zostawił prezenty akurat trochę wcześniej. Klika z nich jest nawet dla was – przyzna Pyrka, po czym wręczy prezenty całej czwórce.

Chwilę później w 2638 odcinku „Barw szczęścia” Agata również otrzyma prezent od Stasia, który poszedł podobną drogą jak ona. Gest brata szczególnie wzruszy Pyrkę, która uściska go na pożegnanie i ruszy na podbój Egiptu!

- Ja też coś mam, to znaczy u mnie też coś Mikołaj zostawił z karteczką dla Agaty – powie Staś.

- Postawię sobie pod plamą. Zawieziesz mnie na lotnisko? – spyta Huberta, który oczywiście zgodzi się ją podwieźć.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2641: Damian wyzna Żabci, że jest alkoholikiem! Szczere wyznanie Wójcika zmieni wszystko

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnanie Iwony z Pyrkami
Najnowsze