Barwy szczęścia, odcinek 2641: Damian wyzna Żabci, że jest alkoholikiem! Szczere wyznanie Wójcika zmieni wszystko

2022-05-22 9:53
Barwy szczęścia, odcinek 2641: Damian wyzna Żabci, że jest alkoholikiem! Szczere wyznanie Wójcika zmieni wszystko
Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2641: Damian wyzna Żabci, że jest alkoholikiem! Szczere wyznanie Wójcika zmieni wszystko

W 2641 odcinku "Barw szczęścia" Damian (Michał Lesień-Głowacki) i Żabcia (Hanna Klepacka) spotkają się na kolejnej randce w parku. Ukochana Ryśka (Sebastian Stankiewicz) wystawi Wójcika na poważną próbę i zaproponuje, aby wspólnie napili się alkoholu! Jednak Damian się nie złamie i uzna, że jest winny Żabci wyjaśnienia. W 2641 odcinku "Barw szczęścia" Damian wyzna Żabci, że jest niepijącym alkoholikiem, a uzależnienie o mały włos nie odebrało mu dzieci! Reakcja Ani kompletnie zaskoczy Wójcika, a jego szczerość doprowadzi do kluczowego zwrotu w ich relacjach!

"Barwy szczęścia" odcinek 2641 - środa, 25.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2641 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia i Damian spotkają się na drugiej randce, choć to wcale nie będzie takie oczywiste! Co prawda, ich pierwsza randka nie zacznie się najlepiej, gdyż Ania zaatakuje go gazem pieprzowym, jednak jej finał będzie już bardziej udany, a Żabcia odzyska wiarę w mężczyzn. Damian zacznie traktować ją z należytym szacunkiem, o czym u boku Ryśka mogła jedynie pomarzyć. Wszystko będzie pięknie, ale do czasu, gdyż po pierwszej randce jak podaje swiatseriali.interia.pl Wójcik przez dłuższy czas nie odezwie się od Żabci, dlatego gdy najpierw zaproponuje Ani spotkanie, to ona odmówi, ale po namowie Sławki (Ewelina Serafin) w 2641 odcinku "Barw szczęścia" zgodzi się wybrać na kolejną randkę z Damianem tym razem do parku!

- Miał prawo być zajęty. W końcu wychowuje sam dwójkę dzieci - przypomni jej przyjaciółka.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2641: Bruno wykończony w psychiatryku! Bożena już nie pozna swojego męża

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ randki Damiana i Żabci w "Barwach szczęścia" >>>

W 2641 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia spotka się z Damianem i od razu wypyta go, dlaczego tak długo się z nią nie kontaktował. Ukochana Ryśka od razu zacznie podejrzewać, że nie spodobała się Wójcikowi, który zaczął umawiać się na inne randki, ale tym razem okaże się, że to Sławka miała rację i winowajcami są właśnie dzieci Damiana: Luiza (Julia Zielińska) i Mirek (Oliwier Kozłowski)!

- Miałeś inne randki? Ale szczerze powiedz, ja się nie obrażę - poprosi Żabcia.

- Kompletnie nie o to chodzi. Po prostu były święta, skupiłem się na dzieciach. Potrzebowałem trochę czasu, żeby wszystko sobie poukładać - zapewni ją Damian, po czym doda, że nie jest facetem, który skacze z kwiatka na kwiatek.

Wtedy w 2641 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia odetchnie z ulgą i zaproponuje Damianowi, aby wspólnie napili się grzańca! Tym samym wystawi Wójcika na poważną próbę, gdyż jeszcze niedawno sam miał spore problemy z alkoholem, który o mały włos nie odebrał mu dzieci na zawsze! Damian poszedł na terapię i wygrał z nałogiem, a co więcej nie złamał się nawet po bolesnym odrzuceniu przez Renatę (Ania Mrozowska). Jednak również i tym razem Damian się nie złamie. Co prawda, zamówi alkohol, ale tylko dla Ani, a po chwili niezręcznego milczenia zdecyduje się jej wyznać, że jest niepijącym alkoholikiem!

- Patrz, mają grzańca na wynos. Uwielbiam! - ucieszy się Żabcia.

- No... skoro uwielbiasz. Jeden grzaniec i herbatę poproszę - zamówi Damian, po czym wyzna Żabci, że nie pije alkoholu - Od dwóch lat. Po prostu... jestem alkoholikiem - wyjaśni.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Malwina wyzna Hermanowi miłość! Reakcja niewidomego masażysty kompletnie ją zaskoczy – ZDJĘCIA

Alkoholizm Damiana w 2641 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie zniechęci Żabci, a wręcz przeciwnie! Ani spodoba się, że jej nowy ukochany był z nią szczery, a tym bardziej, że udało mu się wygrać walkę z nałogiem! W geście solidarności sama także zrezygnuje z picia alkoholu i wyrzuci swojego grzańca do najbliższego kosza!

- Jeśli sobie poradziłeś, to już nie jest problem - uśmiechnie się Ania.

Co więcej, w 2641 odcinku "Barw szczęścia" Damian kolejny raz zaimponuje Żabci, gdy zgodzi się na wspólne morsowanie w lodowatym jeziorze! Postawa Damiana bardzo spodoba się Żabci, która da mu jasno do zrozumienia, że jest nim zainteresowana i liczy na dalszy rozwój ich znajomości!

- Ale numer, patrz! Chyba będą morsować - wskaże Damianowi na rozgrzewających się morsów, który kolejny raz ją zaskoczy i przyzna, że w przeszłości sam także morsował - Teraz chyba bym się nie odważył - doda.

- A ja bym spróbowała! No! Na spontanie! No chodź! - krzyknie Ania i pociągnie za sobą Damiana.

- Ale woda jest lodowata. Na pewno tego chcesz? - upewni się.

- Do odważnych świat należy. Ja idę! Raz się żyje - stwierdzi Żabcia, która po wspólnym morsowaniu także zdecyduje się na szczere wyznanie!m - Fajne mamy te randki. Ogród świateł, morsowanie... Ciekawe co następne? - uśmiechnie się zalotnie Żabcia.

Spójrz również: Koniec Barw szczęścia. Wiemy, kiedy ostatni odcinek przed wakacjami

Barwy szczęścia. Kajtek nie przyzna się Oliwce do romansu z Lilly! Będzie sypiał z nimi obiema
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze