Koniec Barw szczęścia. Wiemy, kiedy ostatni odcinek przed wakacjami

i

Autor: Artrama Koniec Barw szczęścia. Wiemy, kiedy ostatni odcinek przed wakacjami

Koniec Barw szczęścia. Wiemy, kiedy ostatni odcinek przed wakacjami

2022-06-03 20:40

Mamy smutną informację dla wszystkich fanów „Barw szczęścia”! W tym roku ostatni odcinek ich ulubionego serialu przed wakacjami nastanie dużo wcześniej niż w poprzednich latach i na nowe odcinki przyjdzie im trochę poczekać! Produkcja ogłosiła już datę ostatniego 2648 odcinka „Barw szczęścia”, ale ta informacja z pewnością nie ucieszy widzów, gdyż nastanie ona już lada moment! Finał obecnego sezonu przyniesie sporo zwrotów akcji i znaków zapytania, na które odpowiedzi poznamy dopiero jesienią 2022 roku! Kiedy TVP 2 pokaże ostatni 2648 odcinek „Barw szczęścia” przed wakacjami? Sprawdźcie, co już wiemy!

Kiedy ostatni odcinek „Barw szczęścia” przed wakacjami? Produkcja podała datę!

Wiemy, kiedy będzie ostatni odcinek „Barw szczęścia” przed wakacjami i od razu musimy zaznaczyć, że ta informacja nie ucieszy fanów! Finał obecnego sezonu „Barw szczęścia” nastanie o wiele wcześniej niż miało to miejsce w poprzednich latach, gdy uwielbiany przez Polaków serial kończył się w połowie czerwca! W ubiegłym roku ostatni 2465 odciek „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną widzowie zobaczyli w piątek 11.06.2021 o godzinie 20.10 na antenie TVP2! Jednak obecny sezon skończy się dużo wcześniej, a ostatnim odcinkiem, jaki widzowie zobaczą na antenie TVP 2 przed przerwą wakacyjną będzie 2648! Kiedy on nastąpi?

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2634: Niewierny Kajtek zostanie sam! Oliwka wyrzuci go z domu, a Lilly już nie będzie chciała go znać

Ostatni 2648 odcinek „Barw szczęścia” przed wakacjami TVP 2 pokaże w piątek 3.06.2022 roku o godzinie 20.10! To już pewna data, potwierdzona przez produkcję „Barw szczęścia”, która oficjalnie ogłosiła koniec obecnego sezonu „Barw szczęścia” na swoim profilu na Instagramie, odpowiadając na pytanie jednej z fanek serialu!

- Do kiedy emitowany jest bieżący sezon serialu????? – brzmiało pytanie.

- Emisje są planowane do 3 czerwca – czytamy w odpowiedzi.

Zatem ostatni 2648 odcinek „Barw szczęścia” TVP 2 pokaże już na początku czerwca, a to oznacza, że widzowie długo będą musieli poczekać na nowe odcinki, które ruszą dopiero jesienią 2022 roku! Wczesny koniec obecnego sezonu „Barw szczęścia” z pewnością nie ucieszy widzów, gdyż w finale dojdzie do wielu zwrotów akcji i znaków zapytania, na które odpowiedzi przyjdzie widzom sporo poczekać!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2641: Bruno wykończony w psychiatryku! Bożena już nie pozna swojego męża

Co wydarzy się w finałowych odcinkach "Barw szczęścia"?

W finale obecnego sezonu „Barw szczęścia” przed wakacjami Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) zrobi wszystko, aby Bożena (Marieta Żukowska), która pożyczyła od niego pieniądze na okup Tadzia (Józio Trojanowski) i przepisała na niego swoje udziały w hotelu, nie miała mu z czego oddać! Dawny wspólnik Bruna (Lesław Żurek) zrobi wszystko, aby ostatecznie pogrążyć Stańskich! Czy mu się to uda?

Oprócz tego, w ostatnich odcinkach „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną nastąpi przełom w sprawie Jowity (Magdalena Żak), podejrzewanej o zabójstwo Prota (Andrzej Michalski)! Dzięki pomocy Celiny (Orina Krajewska) komisarz Kodur (Oskar Stoczyński), trafi na ciekawy trop, który diametralnie zmieni sytuację Jezierskiej!

W finałowych odcinkach „Barw szczęścia” przed wakacjami Zwoleńscy będą musieli zmierzyć się z kolejną tragedią! Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) wróci do siebie po chorobie nowotworowej, ale Natalia (Maria Dejmek) dowie się, że ma mutację genu, która zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór piersi! Czy zdecyduje się na mastektomię?

W ostatnich odcinkach „Barw szczęścia” przed przerwą wakacyjną ciekawie zrobi się również w wątku zdradzonej Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), o którą będzie walczyć aż 3 chłopaków! Oczywiście, Kajtek (Jakub Dmochowski) zrobi wszystko, aby ją odzyskać, ale do walki o serce Zbrowskiej włączą się również Patryk (Konrad Skolimowski) i Justin (Jasper Sołtysiewicz)! Który z nich wygra? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Malwina wyzna Hermanowi miłość! Reakcja niewidomego masażysty kompletnie ją zaskoczy – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tajemnica Kajtka i Lilly wyjdzie na jaw. Zdradził ją z Oliwką, ale na tym nie koniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze