Barwy szczęścia, odcinek 2399: Patryk pogrąży się szukając porwanej matki. Przez niego Sławka zginie?

2021-03-03 15:18 Małgorzata Pala
Barwy szczęścia, odcinek 2399: Patryk pogrąży się szukając porwanej matki. Przez niego Sławka zginie?
Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2399: Patryk pogrąży się szukając porwanej matki. Przez niego Sławka zginie?

Patryk (Konrad Skolimowski) w 2399 odcinku „Barwy szczęścia” oszaleje szukając porwanej Sławki (Ewelina Serfain). Jezierski na skraju załamania będzie szukał sprawców porwania, ale popełni szereg głupich błędów, które tylko odbiją się na koszmarnej sytuacji matki. Wściekły Patryk będzie oskarżał każdego, go nawinie mu się po drodze, aż w końcu skłóci się z Agatą (Natalia Zambrzycka) i pobije kolegów! W 2399 odcinku „Barwy szczęścia” sytuacja zmieni obrót, kiedy Sławka zacznie negocjacje z bandytami… Patryk się spóźni i doprowadzi do śmierci matki?

"Barwy szczęścia" odcinek 2399 - czwartek, 5.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2399 odcinku „Barwy szczęścia” Patryk będzie odchodził od zmysłów, gdzie jest jego porwana matka. Jowita (Magdalena Żak) nakieruje go, że to Sergiusz (Mateusz Burdach) może być odpowiedzialny za porwanie Sławki.

-  Proszę cię, co chcesz zrobić? - zapyta wściekła Agata.

- Dostanie parę razy po mordzie i wszystko wyśpiewa

- Świetny plan, naprawdę genialny, ty wszystko pogorszysz. Nie rozumiesz, że jedyne co możesz zrobić, to zadzwonić na policję?

Oszalały z wściekłości Patryk w „Barwy szczęścia” i tak uda się do kolegów i napadnie z pięściami na Sergiusza! Chłopak skłamie, że był w tym czasie w kinie.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek zastraszy Artura. Kochanek Uli nie będzie miał żadnych szans

W 2399 odcinku „Barwy szczęścia” młody Jezierski wykona kolejny głupi ruch. Zadzwoni do Bondy (Maciej Kosmala) i zacznie go zastraszać.

- Nie będziesz szantażował mojej rodziny i nie dostaniesz żadnych 10 tysięcy. Posłuchaj, ja wiem gdzie ty mieszkasz, mam na ciebie namiary, na twoją firmę, jesteś skończony, rozumiesz? - powie wściekły Jezierski.

- Nie mam pojęcia o czym mówisz… - Bonda nie zrozumie.

- Nie wiesz gościu? Porwałeś moją matkę, za długi mojego ojca, Kornela Jezierskiego. Nie spocznę, póki cię nie dorwę, rozumiesz?

Bonda w 2399 odcinku „Barwy szczęścia” wyprze się wszelkich powiązań z bandytami i powie, że nie ma nic wspólnego z porwaniem.

Przeczytaj: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

Sławka w 2399 odcinku „Barwy szczęścia” będzie negocjować z porywaczami, a ci okażą się być zdesperowanymi pracownikami budowy, którzy chcą odzyskać pieniądze za własną pracę. W końcu wypuszczą kobietę przerażeni tym, że Patryk pójdzie na policję. Sławka w „Barwach szczęścia” ostatecznie wróci do domu o własnych siłach, ale to nie rozwiąże problemów długu. Młody Jezierski będzie w koszmarnych tarapatach, bo nie stać go na zapłatę wszystkim dłużnikom. Do tego narobi sobie dookoła wrogów.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze