Barwy szczęścia, odcinek 2398: Sławka porwana i uwięziona! Patryk będzie walczył o życie matki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2398: Sławka porwana i uwięziona! Patryk będzie walczył o życie matki

Barwy szczęścia, odcinek 2398: Sławka porwana i uwięziona! Patryk będzie walczył o życie matki

2021-02-15 14:50

W 2398 odcinku "Barwy szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) zapłaci za machloje Kornela (Jakub Bohosiewicz), w które wciągnął Patryka (Konrad Skolimowski). Jezierski senior ma na głowie prokuraturę, policję i wierzycieli, bo nie dopilnował budowy, na której zdarzył się wypadek. Wpadł w długi, a pracownicy żądają zapłaty za pracę. W 2398 odcinku "Barwy szczęścia" bandyci porwą Sławkę dla okupu! Bezwzględni mężczyźni wyślą Patrykowi pukiel włosów matki. Młody Jezierski zrozumie, że może ją stracić na zawsze...

"Barwy szczęścia" odcinek 2398 - środa, 03.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2398 odcinku "Barwy szczęścia" to Sławka może ponieść najwyższą cenę za wymysły Kornela. Jezierski od zawsze ma obsesję na puncie pieniędzy, ale ostatnie wydarzenia przekroczyły granicę. Patryk ledwo uszedł z życiem, kiedy na budowie doszło do wybuchu instalacji. Tylko dzięki Damianowi (Michał Lesień) chłopak przeżył. Te wydarzenia w "Barwach szczęścia" doprowadziły do tego, że wszyscy mający cokolwiek wspólnego z pracą przy budowie, żądają pieniędzy, których Jezierski nie ma. Cała odpowiedzialność spadnie na Patryka, a w konsekwencji będzie się wahać życie Sławki. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3187: Samobójstwo Julki. Dziecko zabije się, bo Edward dorwie ją i Marysię za granicą?

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W nadchodzących odcinkach "Barwy szczęścia" to Sergiusz (Mateusz Burdach) zatruje życie Jezierskim. Nawiąże współpracę z Hieronimem Bondą (Maciej Kosmala), szefem firmy oferującej szybkie pożyczki. Ten każe Sergiuszowi wziąć na celownik Kornela. Problem będzie polegał na tym, że tonący w długach mężczyzna zniknie. Sergiusz postanowi zagrozić Jowicie (Magdalena Żak), że ma mówić gdzie jest ojciec. Do zastraszenia jej, użyje plastikowego pistoletu. W obronie dziewczyny stanie jednak Prot (Andrzej Michalski). Skoro z Jowitą z "Barw szczęścia" się nie uda, następna w niebezpieczeństwie znajdzie się Sławka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1566: Aneta znów wpakuje Olka za kraty? Niczego nie nauczył ich proces o zabójstwo

W 2398 odcinku "Barwy szczęścia" Sławka nadal będzie wydawać pieniądze męża. Nie bardzo przejmie się całą sytuacją rodzinną. Dlatego właśnie łatwo będzie ją zaskoczyć. Dwójka zamaskowanych bandytów porwie ją sprzed fitness clubu i wsadzi do auta. Zakneblują ją i zniewolą. Potem w "Barwach szczęścia" okaże się, że porwali kobietę dla okupu. Patryk dostanie przesyłkę z blond włosami matki i żądanie zapłaty 10 tys. zł. Młody Jezierski nie będzie miał pojęcia co robić, ale zacznie zdawać sobie sprawę, że to od jego ruchów zależy życie matki. Wygląda na to, że cała rodzina będzie w wielkich kłopotach. 

Najnowsze