BrzydUla 2, odcinek 99: Marek zastraszy Artura. Kochanek Uli nie będzie miał żadnych szans

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 99: Marek zastraszy Artura. Kochanek Uli nie będzie miał żadnych szans

BrzydUla 2, odcinek 99: Marek zastraszy Artura. Kochanek Uli nie będzie miał żadnych szans

2021-03-03 9:36

W 99 odcinku serialu "BrzydUla" 2 dojdzie do szokującego spotkania Marka (Filip Bobek) i Artura (Karol Pocheć). Mężczyźni nigdy nie wyjaśnili sobie kwestii zdrady, której Ula (Julia Kamińska) dopuściła się właśnie z lekarzem rodzinnym. Dobrzański będzie dążył do konfrontacji z rywalem i wreszcie do niej dojdzie! W 99 odcinku "BrzydUli" zastraszy kochanka Uli, który będzie kompletnie skołowany. Sam przyzna, że boi się Marka! Co takiego zrobi Dobrzański, że wzbudzi głęboki strach w rywalu? Dojdzie do pobicia?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 99 - poniedziałek, 8.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 99 odcinku "BrzydUla 2" dojdzie do długo wyczekiwanego spotkania dwóch największych rywali. To Marek zdecyduje się na konfrontację z kochankiem żony. Odkąd dowiedział się o zdradzie próbował unikać Uli, a Artura nie chciał widzieć na oczy. Przyjdzie jednak moment w "BrzydUla 2", w którym Dobrzański wykorzysta to, że żona i dzieci są za granicą. Sam pojedzie pod przychodnię, w której pracuje lekarz i zażąda spotkania. Finał tego spotkania może być szokujący! 

Przeczytaj: Na Wspólnej. Darek wróci do Kasi po brutalnym gwałcie, ale znów zdradzi ją z Sylwią! - ZWIASTUN

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Marek i Artur w 99 odcinku "BrzydUla 2" spotkają się na męską rozmowę w samochodzie Dobrzańskiego. Lekarz będzie mocno zbity z tropu i przyzna się, że boi się męża Uli!

- Wiesz, bałem się spotkania z tobą. Właściwie, to cały czas się boję - wyzna speszony Artur. 

Dobrzański faktycznie będzie robił groźne wrażenie. Nic dziwnego, skoro będzie miał do czynienia z kochankiem Uli. Marek zapewne nigdy by się nie spodziewał, że uczciwa Ula zrobi coś podobnego. Sama brzydziła się zdradą, kiedy to Dobrzański regularnie zaliczał skoki w bok podczas związku z Pauliną (Maja Hirsch). 

W 99 odcinku "BrzydUla 2" dwaj panowie porozmawiają po męsku. Artur nie jest typem osoby, która chciałaby teraz rozbijać rodzinę Uli. Chociaż prawdopodobnie zakochał się w kobiecie, po zdradzie uszanował, że ta żałuje bycia niewierną. Niestety Dobrzański już dłuższy czas nie może pogodzić się ze zdradą Uli i dlatego ich małżeństwo się rozpada. Jak na całą sytuację wpłynie rozmowa dwójki rywali? Dowiemy się już niebawem w kolejnych odcinkach "BrzydUla 2".

Najnowsze