Na Wspólnej. Darek wróci do Kasi po brutalnym gwałcie, ale znów zdradzi ją z Sylwią! - ZWIASTUN

2021-03-02 8:35 ag
 Na Wspólnej. Darek wróci do Kasi po brutalnym gwałcie, ale znów zdradzi ją z Sylwią! - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej. Darek wróci do Kasi po brutalnym gwałcie, ale znów zdradzi ją z Sylwią! - ZWIASTUN

Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) z "Na Wspólnej" znów będą razem? Byłych kochanków, których namiętny romans przez wiele miesięcy rozpalał emocje widzów tym razem połączy tragedia. Brutalny gwałt, którego padnie ofiarą Kasia i bezkarność gwałciciela, Macieja Biernackiego (Daniel Salman), doprowadzą do tego, że w 3186 odcinku "Na Wspólnej" Żbik otoczy dawną ukochaną opieką. Zacznie własne śledztwo, by udowodnić, że szef Kasi ją skrzywdził. To nie spodoba się kochance Darka, Emilii (Karolina Porcari). W międzyczasie Żbik zaciągnie do łóżka Sylwię (Melania Grzesiewicz). Zobaczcie ZWIASTUN!

Czy Kasia i Darek z "Na Wspólnej" wrócą do siebie?

Zgwałcona Kasia w "Na Wspólnej" stanie się ofiarą bezwzględnej nagonki Biernackiego, który nie przyzna się do tego, co jej zrobił! Nie dość, że szef gwałciciel pozostanie bezkarny, to jeszcze Bergówna będzie musiała się zmierzyć z nienawiścią kolegów z firmy. Dojdzie do tego, że w 3183 odcinku "Na Wspólnej" największa rywalka, Sylwia przyniesie jej osobiście wszystkie rzeczy z biura, poradzi, by nie nagłaśniała tak gwałtu i szukała sobie nowej pracy. Nikt nie uwierzy, że Bierancki ją zgwałcił. Załamana Kasia postanowi zwrócić się do Darka Żbika. Były kochanek obieca, że zajmie się wszystkim i sprawi, że nie będzie już cierpiała przez gwałciciela.

Patrz też:Na Wspólnej. Nagła śmierć u Hofferów. Kamil i Zuza stracą ojca. Zmarły zostawi im kłopotliwy spadek

Darek wróci do "Na Wspólnej" i do Kasi w dramatycznym momencie jej życia i znów zbliżą się do siebie, tak jak dawniej. Mimo, że Żbik nadal będzie w związku z bajecznie bogatą Emilią, której kiedyś był utrzymankiem. W 3186 odcinku "Na Wspólnej" Darek tak mocno zaangażuje się w sprawę gwałtu na Kasi, że nie cofnie się przed niczym. Podejdzie jej kolegę z pracy, Jędrzeja, żeby przekazał mu namiary na kobietę, którą Maciej prawdopodobnie również skrzywdził. Poczynania Żbika czujnie będzie obserwowała Emilia. 

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3179: Kasia brutalnie zgwałcona przez szefa! Nie będzie pamiętała co jej zrobił Maciej - ZDJĘCIA

Trauma jakiej doświadczy Kasia w 3187 odcinku "Na Wspólnej" pociągnie za sobą kolejne, trudne przeżycia. Razem z Darkiem pójdą na spotkanie ze zgwałconą przez Maćka kobietą. Ona potwierdzi, że doszło do napaści seksualnej, ale odmówi zeznawania przeciwko Biernackiemu, ponieważ były szef ją zaszantażuje. Żbik obieca Kasi znaleźć inne rozwiązanie. Kiedy w 3187 odcinku "Na Wspólnej" przytuli dziewczynę, przypadkiem zobaczy ich Emilia.

Jak daleko posunie się Darek dla Kasi w "Na Wspólnej"? Zwiastun nowych odcinków na marzec nie pozostawia wątpliwości, że Żbik zaciągnie do łóżka nawet Sylwię! Rywalka Kasi, prawa ręka Biernackiego sporo o nim wie, a Darek będzie chciał to wykorzystać na swoją korzyść.

Na Wspólnej odc. 3187. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3187. Kasia (Julia Chatys), Darek Żbik (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej odc. 3183. Kasia (Julia Chatys), Sylwia (Melania Grzesiewicz)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3183. Kasia (Julia Chatys), Sylwia (Melania Grzesiewicz)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze