BrzydUla 2, odcinek 94: Ula w coraz gorszym stanie! Nie będzie miała siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 94: Ula w coraz gorszym stanie! Nie będzie miała siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 94: Ula w coraz gorszym stanie! Nie będzie miała siły walczyć o Marka - ZWIASTUN

2021-03-02 9:34

W 94 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) nie będzie mogła znieść rozstania z Markiem (Filip Bobek). Myśl, że wyjdzie na wakacje z dziećmi bez męża, że ukochany nadal nie wybaczył jej zdrady dobije Dobrzańską do tego stopnia, że zacznie snuć czarne wizje. Całkowicie opadnie z sił, a jej stan psychiczny będzie coraz gorszy. Oczywiście ze względu na dzieci Ula w 94 odcinku "BrzydUli" będzie nadal udawać, że ona i Marek kochają się i są szczęśliwy. Ale małżeństwo Dobrzańskich będzie zbliżało się do końca. Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 odcinek 94 - poniedziałek, 1.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 94 odcinku "BrzydUli" 2 nadejdzie moment rozstania Uli i Marka. Na kilka godzin przed wylotem do Grecji w domu skłóconej pary zapanuje względny spokój. Marek tak bardzo skupi się na pożegnaniu z dziećmi, Julką (Maria Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski), że nawet nie zauważy jak jego żona cierpi. A prawda będzie taka, że Ula w samotności przeżyje wielki dramat. Zda sobie bowiem sprawę z tego, że kiedy wróci z wakacji Marek powie dzieciom o rozwodzie, że rozpad ich rodziny jest nieunikniony.

Leżąc sama w małżeńskim łóżku Ula w 94 odcinku "BrzydUli" zacznie snuć czarne wizje tego, co się wydarzy. Po ostatnich zdarzeniach, bolesnych słowach Pauliny (Maja Hirsch) o nowej partnerce ukochanego zrozumie, że to już naprawdę koniec, że nie ma co liczyć na wybaczenie Marka, że mąż nigdy się z nią nie pogodzi. "Wszystko coraz gorzej... Coraz szybciej zbliżamy się do końca. Nie mam już siły, żeby to wyhamować. Już na nic nie mam siły. Nie śpię, dużo myślę, mało się cieszę... Właściwie wcale. I bardzo dużo tęsknię..."

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 103: Marek po pijaku spędzi noc z Pauliną! Zrealizuje przebiegły plan, żeby zabrać Uli męża

Załamana Ula w 94 odcinku "BrzydUli" zejdzie do salonu, żeby obudzić dzieci, które wieczorem zasnęły w objęciach Marka na kanapie. Przejmująca cisza, widok ukochanego, rodziny, która zmieni się nie do poznania po powrocie z wakacji sprawi Uli jeszcze większy ból. "Niby on tu jest, ale go nie ma. Niby wszyscy są blisko, ale jakoś obok. Mój mąż, moje dzieci, nawet ja, ja sama jestem obok siebie samej..."

Podczas pożegnania z Markiem na lotnisku Ula w 94 odcinku "BrzydUli" ledwo będzie panowała nad łzami cisnącymi się do oczu. Niczego nieświadomi Julka i Kuba zaczną popędzać rodziców, żeby wreszcie się rozstali. - Następnym razem jedziesz z nami! Obiecaj? - Julka wymusi na ojcu obietnicę, który Marek raczej już nie spełni. - No żegnajcie się już... - doda po chwili. A Kuba dorzuci jeszcze swoje trzy grosze. - Tylko bez całowania, nie mamy czasu!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 104: Marek wróci do Pauliny! Przyjaciółka Uli przyłapie ich na zdradzie

Marek w 94 odcinku "BrzydUli" nie będzie wiedział jak zareagować na te słowa dzieci. To Ula wykona pierwszy krok. Rzuci się mężowi na szyję ze łzami w oczach. Nie ośmieli się go pocałować, ale mocno się przytuli, jakby bała się, że to już ostatni raz przed rozwodem. - Mamo to tylko 10 dni, nie całe życie! - doda Julka, ale Dobrzańska będzie wiedziała swoje. Po wyjeździe Uli i dzieci w 94 odcinku "BrzydUli" Marka od razu dopadnie wielka tęsknota.

BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska)
BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 94. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

Oto scena z 94 odcinka "BrzydUli" z pożegnania Uli i Marka >>>

Najnowsze