BrzydUla 2, odcinek 104: Marek wróci do Pauliny! Przyjaciółka Uli przyłapie ich na zdradzie

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 104: Marek wróci do Pauliny! Przyjaciółka Uli przyłapie ich na zdradzie

BrzydUla 2, odcinek 104: Marek wróci do Pauliny! Przyjaciółka Uli przyłapie ich na zdradzie - ZDJĘCIA

2021-03-03 20:03

W 104 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) mocno zbliży się do swojej byłej narzeczonej! W ich przypadku sprawdzi się powiedzenie "stara miłość nie rdzewieje". To (Ania Monika Fronczek) nakryje męża Uli (Julia Kamińska) na schadzce z Pauliną (Maja Hirsch). Będzie przekonana, że para do siebie wróciła! Nie bez przyczyny Febo cały czas kręciła się przy Dobrzańskim. Nigdy nie wyleczyła się z miłości do niego i właśnie dlatego w 104 odcinku "BrzydUla 2", pod nieobecność Uli, Paulina zrealizuje podły plan.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 104 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 104 odcinku "BrzydUla 2" Marek mocno zainteresuje się swoją byłą narzeczoną. Paulina nigdy nie wyleczyła się z miłości do niego i robi wszystko, żeby się do niego zbliżyć. Właśnie dlatego postanowiła zająć się F&D i udaje, że zależy jej na firmie. Tak naprawdę chce kontrolować Dobrzańskiego i ponownie go w sobie rozkochać. W 104 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie przebywać w Grecji, gdzie odpoczywa z dziećmi. To Ania nakryje Marka i jego byłą narzeczoną i od razu będzie przekoanna, że para do siebie wróciła. Przecież lata temu tworzyli związek i prawie doszło do ślubu. Chociaż Marek regularnie ją zdradzał, widocznie kobieta wybaczyła mu błędy. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2395: Rozpacz Marka na oczach Iwony! Będzie umierał ze strachu, że Michalina nie przeżyje - ZWIASTUN

Ania w 104 odcinku "BrzydUla 2" zastanie Paulinę z Markiem. Febo będzie miała na sobie jedynie szlafrok, co da do myślenia. Ula teoretycznie nie mogłaby mieć pretensji, bo przecież to ona zdradziła Marka z rodzinnym lekarzem Arturem (Karol Pocheć). Mąż nie może wybaczyć jej zdrady, więc są nikłe szanse na ich wielki powrót i pogodzenie się. Nikt w "BrzydUla 2" nie spodziewa się jednak, że to akurat z Pauliną jej mąż będzie budował przyszłość od nowa. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3199: Kinga i Artur stracą syna! Nie zauważą, że z Tomkiem jest naprawdę źle

W 104 odcinku "BrzydUla 2" Paulina będzie robić wszystko, żeby Marek zwrócił na nią uwagę. Nieobecność Dobrzańskiej zadziała na jej korzyść. Febo żyje przeszłością i od czasów rozstania z Markiem nigdy się nie zakochała. Cały czas ma nadzieję, że będą ze sobą szczęśliwi. Dobrzański raczej nie odwzajemnia jej uczuć, ale to nie zniechęci byłej narzeczonej. Wygląda na to, że Ania wyciągnie mylne wnioski i Dobrzańscy znowu nie dojdą do żadnego porozumienia. Czy przyjaciółka naskarży Uli? Dowiemy się już wkrótce. 

BrzydUla 2 odc. 103. Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 103. Paulina (Maja Hirsch), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 104. Paulina (Maja Hirsch), Ania (Monika Fronczek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 104. Paulina (Maja Hirsch), Ania (Monika Fronczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze