Pierwsza miłość, odcinek 3199: Kinga i Artur stracą syna! Nie zauważą, że z Tomkiem jest naprawdę źle

2021-02-26 8:36 Małgorzata Pala
Pierwsza miłość, odcinek 3199: Kinga i Artur stracą syna! Nie zauważą, że z Tomkiem jest naprawdę źle
Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3199: Kinga i Artur stracą syna! Nie zauważą, że z Tomkiem jest naprawdę źle

W 3199 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Artur (Łukasz Płoszajski) pożałują, że tak mało uwagi poświęcali synowi. Tomek (Oskar Wojciechowski), odkąd poznał Jolkę (Justyna Zielska), całkowicie się zmienił. Dziewczyna mocno zbuntowała chłopaka, a co gorsza w całą sprawę wmiesza się jej zaborczy ojciec Fabian (Tomasz Oświeciński), który wkrótce w "Pierwszej miłości" napadnie na Artura! Sytuacja stanie się dramatyczna, kiedy oboje z Kingą w końcu stracą syna!

"Pierwsza miłość" odcinek 3199 - środa, 24.03.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3199 odcinku "Pierwsza miłość" Tomek i Jolka postanowią odejść! Trudne uczucie nastolatków doprowadzi w końcu do dramatu. Już wkrótce w "Pierwsza miłość" Artur i ojciec Jolki - Fabian, staną we wspólnym froncie, by rozdzielić swoje dzieci. Początkowo Fabian będzie wrogo nastawiony do Kulczyckiego, a nawet dojdzie do gróźb, ale ostatecznie zrozumie, że musi z nim współdziałać. Panowie będą chcieli zniszczyć uczucie nastolatków, bo ich zdaniem ci okropnie na siebie wpływają i robią głupoty. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 93: Ula pobije Marka na oczach dzieci, bo nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

W najnowszych odcinkach "Pierwsza miłość" Jolka i Fabian rozstaną się, ale nie na długo. W końcu wyjdzie na jaw, że ojcowie spiskują za ich plecami, a oni sobie na to nie pozwolą. Zbuntowana Jolka mocno przekabaci chłopaka, a i Fabian nieźle mu nagada. Ostatecznie Artur i Kinga mają się czego bać, ponieważ szaleni nastolatkowie zdecydują się na ucieczkę! Nikomu nie powiedzą o swoich planach. Jolka i Tomek w 3199 odcinku "Pierwsza miłość" będą chcieli odejść na zawsze!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1571: Iza zostawi Marcina i ukryje się u Mostowiaków! Będzie brnęła w kolejne kłamstwa, a Aneta jej pomoże

W 3199 odcinku "Pierwsza miłość" Fabian znajdzie pożegnalny list od Jolki. Będzie to oznaczało, że ona i Tomek naprawdę postanowili uciec. Nastolatkowie spakują plecaki i zadecydują o pojechaniu do Warszawy. Spróbują złapać stopa i tak dostać się do stolicy. Kinga i Artur doznają szoku co wyprawia ich syn. Może gdyby w poprzednich odcinkach "Pierwsza miłość" bardziej zajęli się jego problemami, teraz on by od nich nie uciekał. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze