Barwy szczęścia, odcinek 2333: Piotr nie żyje! Iga w żałobie po samobójczej śmierci Walawskiego

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2333: Piotr nie żyje! Iga w żałobie po samobójczej śmierci Walawskiego

Barwy szczęścia, odcinek 2333: Piotr nie żyje! Iga w żałobie po samobójczej śmierci Walawskiego

2020-11-25 20:05

W 2333 odcinku "Barw szczęścia" dowiemy się, że Piotr Walawski (Piotr Jankowski) nie żyje. Jego żona Iga (Ada Fijał), z którą miał tragicznie zmarła córkę Moniczkę (Natalia Żylowska), pogrąży się w ciężkiej żałobie. Związek Igi i Piotra do łatwych nie należał - Walawska miała problemy psychicznie, które ostatecznie doprowadziły do ich rozstania. Tragiczna śmierć Moniczki - jak się okaże w 2333 odcinku "Barw szczęścia" - to będzie dla niech obojga za dużo. On się zabije, a ona zatopi się w bólu.

"Barwy szczęścia" odcinek 2333 - środa, 25.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2333 odcinku "Barw szczęścia" Ewunia (Gabriela Ziembicka) będzie przebywała na wsi, razem z Aleksem (Hubert Wiatrowski) i jego rodzicami. To będzie miało odciągnąć ją od kłopotów i szykanowania przez rówieśników w szkole. Nie dość, że dziewczynka straciła matkę, wkrótce okaże się, że będzie musiała zmierzyć się z kolejną tragedią. W 2333 odcinku "Barw szczęścia" Iga i Elżbieta (Marzena Trybała) podzielą się ze sobą tragiczną nowiną. Piotr Walawski nie żyje. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2339: Łukasz po stracie Kasi i syna stoczy się na dno! Tylko Stefan pozna prawdę o zięciu

Barwy szczęścia, odcinek 2333 ZWIASTUN. Ewa upokorzona w szkole z powodu morderstwa Marty. Koledzy zniszczą jej życie

W 2333 odcinku "Barw szczęścia" Iga nie przeżyje kolejnego ciosu od losu. Straciła przecież Moniczkę, co omal nie wpędziło jej w obłęd. Dziecko zginęło w wypadku w drodze na finałowy mecz Pucharu Polski. Niestety doznało poważnego urazu mózgu i pomimo operacji, nie udało się uratować jej życia. W 2333 odcinku "Barw szczęścia" Iga nie będzie się spodziewała, że kolejna osoba ją opuściła, ale tym razem na własne życzenie, bo Piotr nie zginie w wypadku, a popełni samobójstwo! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2340: Bruno zdradzi Bożenę. Kochanka Stańskiego będzie dużo młodsza i doświadczona

W 2333 odcinku "Barw szczęścia" Iga zaleje się łzami i skrzywi w cierpieniu.

- Jak on mógł to zrobić... - wykrztusi załamana kobieta.

- Jak ja to teraz powiem temu dziecku... - Elżbieta też nie wyjdzie z amoku. 

 Iga będzie ogromnie cierpiała z powodu śmierci Piotra. Nie zdoła sobie wytłumaczyć, dlaczego tak postąpił. Pogrąży się w bólu. 

Najnowsze