Barwy szczęścia, odcinek 2339: Łukasz po stracie Kasi i syna stoczy się na dno! Tylko Stefan pozna prawdę o zięciu

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2339: Łukasz po stracie Kasi i syna stoczy się na dno! Tylko Stefan pozna prawdę o zięciu

Barwy szczęścia, odcinek 2339: Łukasz po stracie Kasi i syna stoczy się na dno! Tylko Stefan pozna prawdę o zięciu

2020-11-25 13:11

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki), który wydawał się być porządnym facetem, pokaże swoją drugą twarz. Nie pogodzi się z problemami i dlatego zacznie kompletnie zaniedbywać siebie i obowiązki. Przez niego Kasia (Katarzyna Glinka) może wpaść w bardzo poważne kłopoty. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" tylko Stefan (Krzysztof Kiersznowski) zorientuje się, że Łukasz się stacza. Nie wytrzyma i spróbuje przemówić mu do rozumu, ale usłyszy tylko szereg kłamstw.

"Barwy szczęścia" odcinek 2339 - czwartek, 3.12.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz będzie coraz bardziej zagubiony. Brak Kasi i skomplikowana sytuacja w opiece nad Paulinką (Lena Jastrzębska) i do tego Ksawery (Bartosz Gruchot) spowodują jego zagubienie. Do Stefana dotrą bardzo podejrzane wiadomości, że zięciem jest coraz gorzej i wplątał się w poważne kłopoty. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" pozna prawdę, ale spróbuje wyciągnąć ją najpierw od Łukasza. Niestety usłyszy szereg kłamstw, co tylko potwierdzi jego stoczenie się. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2340: Bruno zdradzi Bożenę. Kochanka Stańskiego będzie dużo młodsza i doświadczona

Barwy szczęścia, odcinek 2333 ZWIASTUN. Ewa upokorzona w szkole z powodu morderstwa Marty. Koledzy zniszczą jej życie

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Stefan dostanie telefon od spółdzielni mieszkaniowej. Przekażą mu informację, że na mieszkaniu wisi coraz większa należność za czynsz. Jeśli ktoś natychmiast nie ureguluje długu, sprawa może być bardzo poważna. Górka powie Łukaszowi, że to nie jest w porządku. On za to wszystkiego się wyprze i zacznie kłamać, że to na pewno wielka pomyłka. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" będzie udawał, że to kompletnie nie jego wina. Stefan nie da się jednak zwieść. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2342: Koniec Dominiki i Stawickiego. Nie zniesie dłużej kochanka tyrana

W 2339 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zauważy, że Stefan mu nie wierzy. W końcu zmieni front i wyduka, że faktycznie nie zapłacił spółdzielni.

Czemu mi nie powiedziałeś, że masz problem z kasą? - zapyta zawiedziony Górka. 

Łukasz nie będzie chciał się tłumaczyć, dlatego Stefan zrozumie, że zięć wpadł w poważne kłopoty. W 2339 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie wiedział jak mu pomóc. Czy to początek końca Łukasza, a on wyląduje na samym dnie? Dowiemy się już niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze