Barwy szczęścia, odcinek 2156: Oliwka i Kajtek oskarżeni o oszustwo! Wybuchnie skandal w reality show

2019-12-12 17:00 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2156: Oliwka i Kajtek oskarżeni o oszustwo! Wybuchnie skandal w reality show
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2156: Oliwka i Kajtek oskarżeni o oszustwo! Wybuchnie skandal w reality show

W 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wybuchnie wielki skandal! Aferę o wyrzucenie z reality show Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka (Jakub Dmochowski) widzowie zobaczą na żywo! Co takiego zrobi ta para, że Sandra (Joanna Opozda) będzie żądała wyrzucenia ich z programu? Czy rywalka będzie walczyć w imię zasad, czy jest po prostu zazdrosna o mocną konkurencję? Przekonamy się już w 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2156 - piątek, 13.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sandra odkryje, że Oliwka i Kajtek są parą. I natychmiast urządzi skandal na żywo, na oczach widzów show!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2156: Zgwałcona Kasia zaatakuje swojego oprawcę Szymona

Faktem jest, że program jest przeznaczony dla par, które są po rozstaniu, stąd pochodzi jego nazwa "Ex-ex". Jednak czy Sandrze w 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" na pewno chodzi o zasady? Bedzie tak zadowolona, że raczej nie zostawi wątpliwości, że wpadła na trop po to, aby wyeliminować z programu groźna konkurencję.

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2163: Seks w jacuzzi na wizji! Uczestnicy reality show pójdą na całość - ZDJĘCIA

- Oni kłamią! Nadal są razem! - zdemaskuje Oliwkę i Kajtka w 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sandra (Joanna Opozda) na wizji.

- Tak jesteśmy razem! Brawo, Sherlocku - wybiegnie za Sandrą Kajtek.

- No, to wylatujecie. Regulamin jasno mówi, kto może wziąć udział w programie "Ex-ex"- odpowie na to wyraźnie zadowolona Sandra.

W tym momencie 2156 odcinka serialu "Barwy szczęścia" do akcji właczy się Justin (Jasper Sołtysiewicz). W końcu to on wymyślił ten program, jest jednym z jego producentów i będzie się starał nie dopuścić do skandalu na samym starcie!

Czytaj również: Rafał Maślak w Barwach szczęścia. Oliwka i Madzia w reality show w seks trójkącie z mięśniakiem Alanem - ZDJĘCIA

- Kochani, to jest nas pierwszy kryzys w tym programie - będzie starał uratować sytuację nadawaną na żywo Justin (Jasper Sołtysiewicz). - Ale spokojnie, zaraz postaramy się to jakoś rozwiązać. To może powiedzcie widzom, czemu chcieliście ich oszukać?

- Dla kasy - roześmieje się złośliwie Sandra.

- Słucham? Zrobiliśmy to dla kolegi! - odpowie szczerze Oliwka.

- Dla jakiego kolegi? - Sandra nie odpuści.

- Dla Kacpra. Baliśmy się, że mając Zespół Aspargera nie poradzi sobie w programie - Kajtek wyjaśni rzecz do końca.

- Proszę was... Wzruszyła mnie wasza historia... - będzie dalej kpiła rywalka. - Widzowie tez na pewno uwierzyli - doda z przekąsem. - Pakujecie się i do widzenia, regulamin to regulamin - Sandra postanowi sprawę zakończyć.

Czy Oliwka i Kajtek wylecą z programu, zwiększając tym samym szanse na wygraną Sandry i Alana? Przekonamy się już w 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2159: Justin zrobi z Oliwki prostytutkę w reality show! Wyleją na nią wiadro pomyj