Barwy szczęścia, odcinek 2156: Zgwałcona Kasia zaatakuje swojego oprawcę Szymona

2019-12-12 13:52 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2156: Zgwałcona Kasia zaatakuje swojego oprawcę Szymona
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2156: Zgwałcona Kasia zaatakuje swojego oprawcę Szymona

W 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) stanie twarzą z twarz z Szymonem (Maciej Marczewski), który ją zgwałcił w Dubaju. Widok oprawcy na szkoleniu dla hotelarzy przywoła koszmarne wspomnienia, ale z pomocą Bożeny (Marieta Żukowska) znajdzie w sobie siłę do konfrontacji. Zupełnie roztrzęsiona Kasia w 2156 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zaatakuje gwałciciela podczas szkolenia. Jaka będzie jego reakcja?

"Barwy szczęścia" odcinek 2156 - piątek, 13.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2156 odcinku "Barw szczęścia" Kasia nie zdoła znieść myśli, że bydlak Szymon jest tak blisko niej. Cudem uporała się z traumą po gwałcie, a teraz los znowu postawi na jej drodze Jabłońskiego.

Przerażona widokiem byłego szefa ucieknie do hotelowego pokoju i zaleje się łzami. - Facet, który porwał mi syna, groził, że coś mu zrobi… Potem mnie… On jest teraz guru od szkoleń, rozumiesz to? Ja nie mogę w to uwierzyć! - wyzna Bożenie.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2158: Gwałciciel zacznie prześladować i oczerniać Kasię! Wywinie się od kary

To właśnie Stańska w 2156 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje namówić przyjaciółkę, żeby przerwała to piekło i gwałt oficjalnie zgłosiła, bo tylko dzięki temu Szymon nie pozostanie bezkarny. - Musisz to zgłosić na policję... Powinnaś chociaż powiedzieć organizatorce tych szkoleń, ona musi wiedzieć z kim współpracuje!

- Ja nie chcę o tym jeszcze raz opowiadać, nie chcę! Nie chcę tych pytań! Myślisz, że ona mi uwierzy? Przecież to jest wpływowy facet! Kim ja jestem?
- Chcesz udawać, że nic się nie stało?! Może to jedyna szansa, żeby ten człowiek w końcu zapłacił za to, co się stało? Może nie jesteś jego jedyną ofiarą?

W finale w 2156 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zdecyduje się na konfrontację przy świadkach i atak na gwałciciela podczas szkolenia. Ze łzami w oczach zada mu jedno ważne pytanie... - Mam pytanie na temat Dubaju. Ponoć to jest potęga w hotelarstwie, był tam pan kiedyś?
- Przepraszam, ale pani się nam chyba nie przedstawiła...
- Katarzyna Górka...

Gwałciciel z szyderczym uśmiechem na ustach w 2156 odcinku "Barw szczęścia" zacznie kpić z Kasi. - Pani Górka idzie szeroko i zamierza otworzyć hotel w Dubaju! Ale to bogatemu zabroni! Niestety bardzo słabo znam rynek w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, więc pewnie będzie musiała pani znaleźć inne szkolenie...

Organizatorka szkolenia zgłosi jednak sprzeciw. - Ale co pan opowiada, panie Szymonie? Widziałam pana CV, pan pracował w kilku hotelach w Dubaju...

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2163: Kajtek doprowadzi babcię do wylewu! Śmierć w rodzinie Cieślaków?

Kasia powoli odzyska pewność siebie i przystąpi do ataku. - Mam ci odświeżyć pamięć czym się tam zajmowałeś? Pan Szymon zarządzał hotelem w Dubaju, kiedy tam pracowałam. Na początku był miły i dowcipny, tak jak teraz. A potem mnie zgwałcił!

Szymon w 2156 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie w panikę i oskarży Kasie o kłamstwo. - Pani ewidentnie mnie z kimś myli, bo pierwszy raz widzę panią na oczy... To są absurdalne kłamstwa, ja nie znam tej kobiety! A ty mi za to zapłacisz!

Barwy szczęścia odc. 1924. Kasia (Katarzyna Glinka), Szymon (Maciej Marczewski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1924. Kasia (Katarzyna Glinka), Szymon (Maciej Marczewski)
Barwy szczęścia, odcinek 1925. Szymon (Maciej Marczewski), Kasia (Katarzyna Glinka)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1925. Szymon (Maciej Marczewski), Kasia (Katarzyna Glinka)
Najnowsze