Barwy szczęścia, odcinek 2163: Kajtek doprowadzi babcię do wylewu! Śmierć w rodzinie Cieślaków?

2019-12-10 6:17 Ag
 Barwy szczęścia, odcinek 2163: Kajtek doprowadzi babcię do wylewu! Śmierć w rodzinie Cieślaków?
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2163: Kajtek doprowadzi babcię do wylewu! Śmierć w rodzinie Cieślaków?

Tragedia w serialu "Barwy szczęścia" spadnie na rodzinę Cieślaków, a wszystkiemu winny będzie Kajtek (Jakub Dmochowski). To przez jego udział w reality show "Ex - Ex" w 2163 odcinku "Barw szczęścia" babcia dostanie wylewu. Nie chodzi jednak o Różę (Anna Gornostaj), ale o matkę Sabiny (Barbara Kurzaj). Sytuacja będzie tak dramatyczna, że Sabina zacznie jeszcze więcej pić i pod wpływem alkoholu wsiądzie za kierownicę samochodu. Przysięgnie, że jeśli jej matka umrze, nigdy nie wybaczy tego Kajtkowi.

"Barwy szczęścia" odcinek 2163 - poniedziałek, 30.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Przez Kajtka w serialu "Barwy szczęścia" rozegra się rodzinny koszmar u Cieślaków. Nie dość, że Sabina widząc popisy syna w reality show coraz częściej będzie sięgała po alkohol, to jeszcze jego udział w kontrowersyjnym programie doprowadzi babcię do skraj życia i śmierci. W 2163 odcinku "Barw szczęścia" Sabina z przerażeniem odbierze wiadomość, że jej matka, która mieszka w Jastrzębiej Górze miała wylew. Seniorka nie zniesie widoku wnuka w telewizji w skandalicznym show.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2163: Iwona w ciąży z Markiem zniknie bez śladu! Ukryje się przed ojczymem

Dla Sabiny, która od początku nie zgadzała się na występ Kajtka i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) przed kamerami to będzie prawdziwy cios. Jak podaje "Świat Seriali" w 2163 odcinku "Barw szczęścia" matka Sabiny w ciężkim stanie trafi do szpitala gdzie rozpocznie się walka o jej życie. Załamana kobieta sięgnie po alkohol, by ukoić nerwy, a potem wsiądzie za kierownicę auta, żeby jechać do matki. W ostatniej chwili powstrzyma ją były mąż Władek, który zaproponuje, że zawiezie ją do nad morze.

To właśnie jemu w 2163 odcinku "Barw szczęścia" Sabina powie, że Kajtek poniesie winę za śmierć babci. - Jeśli ona umrze, nigdy mu tego nie wybaczę - zapowie matka nastolatka, która wciąż nie pogodziła się ze śmiercią ukochanego męża Andrzeja Tomali (Bartłomiej Nowosielski). Kolejnej straty Sabina nie przeżyje...

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Jacek Rozenek będzie miał drugi udar! Wszystko zostało zaplanowane przez scenarzystów