Rafał Maślak w Barwach szczęścia. Oliwka i Madzia w reality show w seks trójkącie z mięśniakiem Alanem - ZDJĘCIA

2019-12-11 11:49 jkk
Rafał Maślak w Barwach szczęścia. Oliwka i Madzia w reality show w seks trójkącie z mięśniakiem Alanem - ZDJĘCIA
Autor: Artrama Rafał Maślak w Barwach szczęścia. Oliwka i Madzia w reality show w seks trójkącie z mięśniakiem Alanem - ZDJĘCIA

W serialu "Barwy szczęścia" pojawi się najpiękniejszy facet w Polsce, czyli Rafał Maślak! i to od razu w gorących scenach seksu! To Justin go ściągnie (Jasper Sołtysiewicz) do show "Ex-Ex", aby podkręcić atmosferę! Mięśniak Alan, którego zagra, bardzo szybko spełni oczekiwania producentów. Czy zaciągnie do jacuzzi Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i Madzię (Natalia Sierzputowska) na ostry seks? A może uda mu im się więcej osób na małą orgię? Ile pokaże Maślak zobaczymy w najbliższych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" - zobacz ZDJĘCIA.

"Barwy szczęścia". Ostry seks Maślaka w jacuzzi!

W najbliższych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" w scenach seksu na żywo zobaczymy Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), Madzię (Natalia Sierzputowska i grającego Alana Mistera Polski, czyli Rafała Maślaka! Ile pokaże Maślak w serialu "Barwy szczęścia"?

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2165: Nowy mężczyzna w życiu Bożeny. Podejrzany lekarz w hotelu Stańskich

Na pewno zobaczymy go z dwiema pięknymi dziewczynami, Oliwką i Madzią. Do trójkąta dołączy też Sandra, czyli grająca ją Joanna Opozda. Na pomysł gorącego seksu w jacuzzi wpadnie Justin, który w ten sposób będzie chciał podkręcić atmosferę w swoim show. Czy uda mu się namówić aktorów, aby w jazuzzi wystąpili zupełnie nago?

Jak znamy Justina, będzie się o to starał, a atmosfera na planie show będzie bardzo gorąca... Obecność Rafała Maślaka w roli Alana na pewno przyciągnie uwagę nie tylko show, ale i serialu "Barwy szczęścia". Będziecie oglądać?

Czy pomysł Justina na gorący trójkąt Oliwki i Madzi z Alanem w jacuzzi będzie miał wpływ na wygraną show?

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2163: Kajtek doprowadzi babcię do wylewu! Śmierć w rodzinie Cieślaków?

Jak donosi "Tele Tydzień" Rafał Maślak czytając scenariusz miał wypieki na twarzy! - Kiedy dostałem scenariusz to czytałem go w domu na głos i razem z moją żoną śmialiśmy się z tego, co mnie czeka na planie, aż do momentu, gdy niewiele myśląc przeczytałem kolejną, dość gorącą scenę. Nastała niezręczna cisza - zdradza Mister Polski.

Jak wiele pokaże Rafał Maślak w gorących scenach seksu w jacuzzi zobaczymy w najbliższych odcinkach serialu "Barwy szczęścia".

Najnowsze