Barwy szczęścia, odcinek 2156: Szokujące wyznanie Kacpra w reality show. Oczerni swoją matkę Malwinę!

2019-11-25 15:58 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2156: Szokujące wyznanie Kacpra w reality show. Dostanie się Madzi i jego matce
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2156: Szokujące wyznanie Kacpra w reality show. Dostanie się Madzi i jego matce

W 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kacper (Jakub Szlachetka) na oczach widzów w pierwszym odcinku reality show "Ex - Ex" wyzna, że bał się seksu z byłą dziewczyną Madzią (Natalia Sierzputowska), bo ma problemy z bliskością. Nastolatek z Zespołem Aspergera w 2156 odcinku "Barw szczęścia" oczerni też przed kamerami swoją matkę Malwinę (Joanna Gleń) i jej kochanka Adama (Marcin Kwaśny). To będzie cios dla Malwiny, która walczy z mężem o prawo do opieki nad córką Emilką.

Barwy szczęścia, odcinek 2156 -  piątek, 13.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Reality show "Ex - Ex", który w serialu "Barwy szczęścia" wystartuje już niebawem będzie trampoliną do wielkiej sławy i pieniędzy dla uczestników. Od nich tylko zależy co pokażą widzom, jak bardzo się odsłonią, żeby wygrać program wymyślony przez Justina (Jasper Sołtysiewicz) i Patryka (Konrad Skolimowski)!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2161: Iwona w ciąży z ojczymem! Nie powie Markowi, że urodzi jego dziecko

Udział w "Ex - Ex" będzie dla Kacpra sprawdzianem jego umiejętności społecznych.I co ciekawe w 2156 odcinku "Barw szczęścia" nastolatek z Zespołem Aspergera bez większego trudu ujawni przed kamerami najbardziej intymne, wstydliwe szczegóły swojego życia.

To Justin poprowadzi pierwszą transmisję na żywo w "Ex - Ex" z obozu zapoznawczego. Przedstawi wszystkich szczęściu uczestników, wśród których będą także Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski). 

W 2156 odcinku "Barw szczęścia" Kacper bez skrępowania opowie przed kamerami o zespole Aspergera i romansie matki z żonatym Adame, który zostawił dla Malwiny chorą żonę Wandę (Agnieszka Przepiórska). Bliscy nastolatków źle przyjmą ich udział w reality show.

Zwłaszcza Malwina, która z "Ex - Ex" dowie się jak bardzo Kacper cierpiał przez trudną sytuację w domu. Na dodatek występ syna może zaszkodzić jej podczas walki z mężem o prawo do opieki nad Emilką. Tym bardziej, że w 2156 odcinku "Barw szczęścia" Kacper bez ogródek powie, że nie znosi kochanka matki, bo jest mężem innej.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kasia zemści się na gwałcicielu! Publicznie ujawni co jej zrobił Szymon

Najnowsze