Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kasia zemści się na gwałcicielu! Publicznie ujawni co jej zrobił Szymon

2019-11-25 21:56 Ag
 Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kasia zemści się na gwałcicielu! Publicznie ujawni co jej zrobił Szymon
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kasia zemści się na gwałcicielu! Publicznie ujawni co jej zrobił Szymon

W 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) stanie twarzą w twarz z gwałcicielem Szymonem (Maciej Marczewski). Wyjazd Kasi na szkolenie zamieni się w koszmar w chwili kiedy jej zobaczy byłego szefa, który tak potwornie ją skrzywdził. Traumatyczne wspomnienia powrócą, a Kasia będzie chciała uciec! Za namową Bożeny (Marieta Żukowska) zostanie i w 2156 odcinku "Barw szczęścia" ujawni całą prawdę. Wszystkim zabranym ogłosi, że Szymon to gwałciciel, który ją wykorzystał.

"Barwy szczęścia" odcinek 2156 - piątek, 13.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia Górka z "Barw szczęścia" została zgwałcona w Dubaju przez swojego szefa ponad rok temu! Z trudem doszła do siebie po tym dramacie. Wróciła ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Polski w nadziei, że nigdy więcej nie zobaczy Szymona Jabłońskiego. Los jednak postawi na jej drodze drania, który tak potwornie ją skrzywdził.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2161: Iwona w ciąży z ojczymem! Nie powie Markowi, że urodzi jego dziecko

W 2156 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Szymon jest jednym z prowadzących szkolenie, na które Kasia pojedzie razem z Bożeną. Dzięki wsparciu przyjaciółki nie załamie się psychicznie na widok bydlaka. I znajdzie w sobie dość siły, by się z nim skonfrontować. Jednak w początkowym odruchu ucieknie - zamknie się w hotelowym pokoju, żeby Jabłoński jej nie rozpoznał.

Bożena przekona Kasię, by w 2156 odcinku "Barw szczęścia" zdemaskowała Szymona publicznie. Jak podaje "Świat Seriali" z jej pomocą wróci na salę wykładową i opowie wszystkim jak Szymon ją zgwałcił.

- Zarządzał hotelem w Dubaju, kiedy tam pracowałam. Na początku był miły i dowcipny, tak jak tu. Ale potem wykorzystał mnie seksualnie. Zgwałcił mnie - krzyknie wytykając Jabłońskiego palcem.

Na tym nie koniec, bo w 2156 odcinku "Barw szczęścia" Szymon zacznie jej grozić. Oczywiście zaprzeczy, że dopuścił się gwałtu, zapewni nawet, że nigdy nie był w Dubaju i nie zna Kasi. Zemsta na gwałcicielu będzie niestety miała fatalne skutki, bo Szymon tak łatwo Kasi nie odpuści takiej zniewagi.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2152: Powrót Bartka. Syn Walerii wyciągnie od niej pieniądze!

Najnowsze