Barwy szczęścia, odcinek 2165: Nowy mężczyzna w życiu Bożeny. Podejrzany lekarz w hotelu Stańskich

2019-12-09 14:16 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2165: Nowy mężczyzna w życiu Bożeny. Podejrzany lekarz w hotelu Stańskich
Autor: Artrama, AKPA Barwy szczęścia, odcinek 2165: Nowy mężczyzna w życiu Bożeny. Podejrzany lekarz w hotelu Stańskich

Bożena (Marieta Żukowska) z serialu "Barwy szczęścia" w 2165 odcinku poczuje miętę do nowego gościa hotelu! Bohaterka "Barw szczęścia" zainteresuje się przystojnym lekarzem, który wynajmie pokój aż na cały miesiąc. Bruno (Lesław Żurek) nie będzie zachwycony widząc, że Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski) kręci się wokół jego żony. Sprawdź, co wydarzy się w 2165 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2165 - poniedziałek, 6.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" widzowie poznają Zbigniewa Stawickiego, w którego wcieli się Piotr Borowski. W 2165 odcinku przystojny Zbigniew okaże się szanowanym lekarzem z bogatym dorobkiem. 

Według doniesień "Świata Seriali" doktor na widok Bożeny oniemieje. Od razu zainteresuje się piękną blondynką. Zacznie dociekać, kim ona jest. 

CZYTAJ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kolejny koszmar Kasi po brutalnym gwałcie! Nawet Bożena jej nie pomoże

Barwy szczęścia, odc. 2131. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2131. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

W 2165 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Karolina (Marta Dąbrowska) oświeci lekarza, że Bożena jest właścicielką hotelu... i żoną Stańskiego. Nie zniechęci to go do romantycznych podbojów. Spróbuje wyciągnąć Bożenę na kawę, jednak ona odmówi. Przynajmniej na początku.

Z powodu wcześniejszych przeżyć z różnymi gośćmi Bożena w 2165 odcinku zleci mężowi wybadanie, kim jest Zbigniew. Bruno poinformuje żonę, że Stawicki to szanowany doktor i Stańska od razu zmieni nastawienie do mężczyzny. Jej partner będzie wściekły, gdy zorientuje się, że żona poczuła miętę do innego mężczyzny! Co zrobi, widząc chemię między nimi? Czy w serialu "Barwy szczęścia" małżeństwo Bruna i Bożeny przetrwa kryzys? Widzowie przekonają się już w nowych odcinkach, które zostaną wyemitowane po Nowym Roku.