Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kolejny koszmar Kasi po brutalnym gwałcie! Nawet Bożena jej nie pomoże

2019-12-08 12:18 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kolejny koszmar Kasi po brutalnym gwałcie! Nawet Bożena jej nie pomoże
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2156: Kolejny koszmar Kasi po brutalnym gwałcie! Nawet Bożena jej nie pomoże

Kasia (Katarzyna Glinka) z serialu "Barwy szczęścia' w 2156 odcinku przeżyje koszmar! Po gwałcie w Dubaju zrozpaczona Górka wróciła do Polski. Wydawało się, że bohaterka serialu "Barwy szczęścia" oswoiła się z traumą, jednak w 2156 odcinku wspomnienia powrócą. Do Polski przyjedzie Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) - zboczeniec, który ją skrzywdził. Co się wydarzy?

Barwy szczęścia, odcinek 2156 - piątek, 13.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Kasia kilka miesięcy temu przeżyła koszmar. W Dubaju jej szef upatrzył ją sobie na ofiarę. Zboczeniec robił wszystko, żeby zaciągnąć ją do łóżka, a kiedy trenerka go odrzuciła, zgwałcił ją. Posłużył się szantażem, grożąc, że Ksawciowi (Bartosz Gruchot) stanie się krzywda! Bezradna Górka w "Barwach szczęścia" wróciła do Polski, gdzie przez wiele tygodni chorowała na depresję i żyła z traumą, bojąc się komukolwiek powiedzieć o gwałcie. Z pomocą przyszła jej Bożena (Marieta Żukowska), która w tamtym czasie równie mocno przeżywała napastowanie seksualne. 

W 2156 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Koszmar Kasi powróci. Razem z przyjaciółką pójdą na szkolenie dla hotelarzy, gdzie spotkają Szymona Jabłońskiego - bestię, która zrobiła Górce krzywdę.

CZYTAJ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2155: Kasia spotka swojego oprawcę! Gwałciciel Szymon zrobi jej okrutną niespodziankę

Barwy szczęścia, odcinek 1924. Kasia (Katarzyna Glinka), Szymon (Maciej Marczewski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1924. Kasia (Katarzyna Glinka), Szymon (Maciej Marczewski)

Na widok obleśnego zboczeńca Kasia w serialu "Barwy szczęścia" dostanie ataku paniki. Bożena będzie przerażona, kiedy przyjaciółka ucieknie. Spojrzy na Jabłońskiego... 

- Ja nie miałam pojęcia... - przeprosi Bożena, kiedy znajdą się w pokoju hotelowym. To ona zaciągnie Kasię na szkolenie.
- Facet, który porwał mi syna, groził, że mu coś zrobi... A potem... Teraz jest guru od szkoleń! Ja nie mogę w to uwierzyć! - Kaśka rozpłacze się.
- Musisz to zgłosić na policję - powie jej Stańska. Kasia odmówi. W 2156 odcinku "Barw szczęścia" wyzna, że nie chce przechodzić przez traumę po raz kolejny i wracać do bolesnych wspomnień. Czy pomimo to Bożena zdoła ją namówić do działania? Ten drań musi ponieść karę!

Najnowsze