Barwy szczęścia, odcinek 2155: Kasia spotka swojego oprawcę! Gwałciciel Szymon zrobi jej okrutną niespodziankę

2019-11-12 13:34 Ag
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski)

Gwałt, który w serialu "Barwy szczęścia" Kasia Górka (Katarzyna Glinka) przeżyła w Dubaju był koszmarem, o którym z trudem zapomniała. Ale przerażające wspomnienia powrócą kiedy w 2155 odcinku "Barw szczęścia" gwałciciel Szymon Jabłoński (Maciej Marczewski) znów wkroczy do życia Kasia. Bezwzględny oprawca zrobi Kasi wyjątkowo okrutną niespodziankę. A najgorsze będzie to, że w 2155 odcinku "Barw szczęścia" Kasia nikomu nie powie o tym, co jej zrobił Szymon.

Barwy szczęścia, odcinek 2155 - czwartek, 12.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia Górka w 2155 odcinku "Barw szczęścia" znów stanie oko w oko z gwałcicielem Szymonem! Bydlak, który w Dubaju zabrał jej syna Ksawcia (Bartosz Gruchot), a potem siłą zmusił, żeby poszła z nim do łóżka, nagle pojawi się w jej życiu.

Na widok Szymona koszmarne wspomnienia Kasi powrócą. Przez jej oczami staną sceny jak po gwałcie z chorą satysfakcją Jabłoński uprzedzał ją, że jeśli komuś powie co się stało, trafi do dubajskiego więzienia za cudzołóstwo! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Sprawdź też: Piotr Jankowski odchodzi z Barw szczęścia. Uśmiercą Piotra jak jego córkę Moniczkę?

Jak dojdzie do spotkania Kasi z oprawcą w 2155 odcinku "Barw szczęścia"? Spora wina będzie po stronie Bożeny (Marieta Żukowska), która zabierze przyjaciółkę na szkolenie od luksusowego SPA. Na miejscu okaże się, że szkolenie będzie prowadził właśnie Szymon!

Dla Kasi to będzie taki wstrząs, że w 2155 odcinku "Barw szczęścia" z trudem utrzyma się na nogach. Bożena, której już kiedyś Kasia zwierzyła się, że została zgwałcona przez szefa w Dubaju, poradzi jej, żeby powiedziała organizatorom szkolenia, że Jabłoński to bezwzględny gwałciciel. Jak podaje "Świat Seriali" Kasia odmówi, ze strachu, że nikt jej nie uwierzy.

Poza tym oficjalnie nigdy nie zgłosiła gwałtu na policji. Ani w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ani w Polsce. Na gwałcicielu zemścił się za to Łukasz (Michał Rolnicki)!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2137: Paweł zabije człowieka! Ukryje przed Agatą, że jest szantażowany

Najnowsze